Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1026

Na Wspólnej 6

Zuza odzyskuje przytomność. Michał dowiaduje się, że w szpitalu zamieniono dzieci. Ola dostaje ciekawą propozycję z banku twarzy.

Na wspólnej 1026 – streszczenie
Zuza odzyskuje przytomność

Zuza jest poruszona i w szoku po tym jak Sylwek próbował otruć ją i siebie. Kamil jest zły na samego siebie, że pozwolił dopuścić się do takiej sytuacji. Obawia się, że ojciec Zuzy zabierze ją do siebie, do Szwecji. Pan Leszczyński wraca do Warszawy. Szczerze dziękuje młodemu Hofferowi za uratowanie życia jego córce.

Michał jedzie po Kingę i synka

Michał przeprasza Kingę i tłumaczy się, że nie działał racjonalnie. Brzozowska nie jest w stanie wybaczyć mu oskarżeń o zdradę. Załamany sam wraca do Warszawy i idzie do szpitala. Lekarz tłumaczy mu, że konieczne będzie przeprowadzenie badań genetycznych.

Ania rozstaje się z Danielem

Ola zostaje oskarżona o to, że to przez nią Anka rozstała się z Danielem. Ola tłumaczy jej, że nie ma nic wspólnego z ich zerwaniem. Danielowi trudno pogodzić się z tym, że Ola odrzuca jego względy. Mama Oli prosi Marka żeby porozmawiał z córką. Kiedy przeprowadzają poważną rozmowę okazuje się, że młoda Zimińska dostała rolę w reklamie i niedługo jej twarz pojawi się na billboardach i w telewizji.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?
Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.