Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1025

Na Wspólnej 6

Kamil z ojcem odnajdują Zuzę i Sylwka. Michał odkrywa, że w szpitalu mogło dojść do fatalnej pomyłki. Produkcja filmu Jerzego zostaje wstrzymana.

Na wspólnej 1025 – streszczenie
Kamil odnajduje Zuzę

Młody Hoffer wraz z ojcem wpada na działkę Sylwka, uderza silny zapach gazu. Wywarzają drzwi i wynoszą nieprzytomną Zuzę wraz z Sylwkiem. Kamil natychmiast przystępuje do reanimacji ukochanej, a Roman dzwoni po pogotowie.

Napięcie w rodzinie Brzozowskich

Kinga wyjeżdża z Frankiem do rodziców. Nie może wytrzymać sytuacji w domu. Lekarz przyjmujący poród Franka pokazuje wyniki badań krwi. Okazuje się, że synek urodził się z tą samą grupą co Michał. Brzozowski obawia się, że Kinga nigdy nie wybaczy mu tego co jej powiedział.

Film Jerzego pod znakiem zapytania

Konarska prosi Jerzego o zdradzenie głównej gwiazdy jego filmu. Jest zaskoczona, kiedy słyszy nazwisko, które od zawsze kojarzy się z komercyjnymi produkcjami. Są jednak zgodni co do tego, że to dobry wybór. Nieoczekiwanie nachodzi ich Radecki. Z przykrością informuje ich, że główny sponsor filmu został zatrzymany przez prokuraturę. Nie wiadomo czy dojdzie do jego realizacji.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?
Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.