Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1015

Na Wspólnej 6

Reni obdarza Filipa specjalnymi względami. Roman dostaje informację, że Borys jest w szpitalu. Weronika i Alicja domyślają się, że to Gęsicki spowodował wypadek, w którym zginęli ich rodzice. Pęczek robi wyrzuty Zimińskiemu. Ola dostaje rolę w programie telewizyjnym.

Na Wspólnej 1015 – streszczenie
Filip i Reni jadą na galę

Filip wraz ze swoją przełożoną jedzie na galę agencji reklamowych. Marta jest zaskoczona, że jadą tylko we dwójkę i dziwi się, że tak młoda kobieta jest już szefową tak dużej firmy. Reni tłumaczy jej, że od studiów pracowała na swoją obecną pozycję. W drodze do Kazimierza Reni proponuje Filipowi, aby podczas wspólnego wyjazdu wypełnili sobie czas dodatkowymi atrakcjami.

Roman dowiaduje się o wypadku Borysa

Marta uważa, że Roman zbyt egoistycznie podchodzi do sprawy rozwodu. Twierdzi, że jej ojciec nawet nie próbuje zrozumieć wyboru Ewy. W tym czasie do Romana dzwoni ktoś ze szpitala w Garwolinie z informacją, że Borys miał wypadek. Hoffer obiecuje, że znajdzie kontakt do kogoś z jego rodziny.

Ola i Ania dostają epizodyczne role

Ola i Ania są bardzo podekscytowane, że wystąpią w telewizji. W trakcie realizacji programu Ola zostaje doceniona przez reżysera i dostaje główną rolę. Z dumą oddaje całe swoje wynagrodzenie rodzicom jednak Zimińscy nie chcą przyjąć od niej pieniędzy. Mimo wszystko są bardzo wzruszeni gestem ich córki.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na  platformie VOD player.pl.