Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1014

Na Wspólnej 6

Sławek rezygnuje z wyjazdu nad morze. Agnieszka przyjmuje zaproszenie Rafała. Weronika uważa, że Adam zasługuje na kogoś lepszego niż ona.

Na Wspólnej 1014 – streszczenie
Sławek rezygnuje z wyjazdu nad morze

Sławek dowiaduje się, że żona ciągle go okłamuje i intryguje. W emocjach mówi jej, że nigdy już nie będą razem i stanowczo żąda żeby zostawiła Renatę w spokoju. Marzena odpowiada mu, że jeśli nie widzi żadnej szansy to niech nie jedzie z nią i ich córką nad morze. To nie jest łatwa wiadomość dla Darii. Sławek jednak się z nią spotyka przez co Daria jest rozżalona. Marzena informuje męża, że nie będzie mu pomagać w kontaktach z córką.

Iskrzy między Agnieszką i Rafałem

Tamara dziękuje Agnieszce i Romanowi za wspólnie spędzony czas i wraz z wujkiem wraca na Ukrainę. Olszewska spotyka się z Rafałem, nauczycielem muzyki, by oddać mu nuty, które zostawiła Tamara. Ten wykorzystując odpowiedni moment zaprasza Agnieszkę na spacer. Rozmowa przebiega pod znakiem muzyki klasycznej, która jak się okazuje jest ich wielką wspólną pasją. Rafał składa propozycje pójścia wspólnie na koncert. Agnieszka z radością akceptuje jego zaproszenie.

Niespodziewana wizyta Roztockiego u Weroniki

Weronika mówi Alicji o tym, że to przez nią Adam zaczął szukać szczęścia u boku innych kobiet. Niespodziewanie pojawia się w jej domu Roztocki i po raz kolejny prosi żonę, aby ta odwołała swoją decyzję o rozwodzie. Adam tłumaczy jej, że ciągle chce z nią być. Weronika chciałaby jednak mieć to już wszystko za sobą.

Na wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.