Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1013

Na Wspólnej 6

Michał jest już pewien, że Franek nie może być jego synem. Marzena daje do zrozumienia Renacie, że Sławek do niej wrócił. Zimińscy i Igor martwią się o Ewę.

Na Wspólnej 1013 – streszczenie
Pomyślna operacja Franka

Operacja Franka przebiegła pomyślnie. Franio jest w dobrym stanie. Kinga nie może uwierzyć, że wszystko zakończyło się szczęśliwie. Michał na własną rękę szuka informacji w internecie o grupach krwi. Ma już pewność – okazuje się, że nie może być ojcem Frania. Andrzej poleca mu zrobić testy DNA jeżeli naprawdę zależy mu na tym, aby dowiedzieć się kto jest ojcem jego dziecka. Brzozowski mówi o wszystkim żonie.

Wycieczka nad morze Marzeny i Darii

Marzena dzwoni do Kraszewskiej i informuje ją, że wraz z mężem i Darią wybierają się nad morze. Maria próbuje pocieszyć załamaną Renatę. Jej zdaniem córka dobrze zrobiła kończąc znajomość ze Sławkiem, bo inaczej Marzena zamieniłaby jej życie w piekło. Roman mówi Renacie, że Dziedzic nie jest jej wart. Kraszewska jednak broni Sławka. Marzena przychodzi do męża i mówi mu, że przed wspólną podróżą nad morze zamierza wraz z córką  nocować u niego. Zaskoczony Dziedzic tłumaczy, że nie bardzo ma gdzie ją położyć. Marzena nie widzi żadnego problemu w tym, aby spali w jednym łóżku.

Igor rezygnuje z wyjazdu do USA

Ewa mówi Danucie o tym, że odeszła od Romana. Zimińska chce ją przekonać żeby jednak tego nie robiła. Marek również jest zaskoczony sytuacją w domu Hofferów i dziwi się Ewie, że podjęła takie ryzyko. Igor widząc jak jego mama cierpi z powodu braku kontaktu z Borysem postanawia pozostać w kraju i zmienić termin wyjazdu do Stanów. Ewa zapewnia go jednak, że sobie z tym poradzi.

Na wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na  platformie VOD player.pl.