Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1012

Na Wspólnej 6

Michał dowiaduje się, że najprawdopodobniej nie jest ojcem Franka. Jerzy proponuje Radeckiemu spotkanie. Ola i Ania dostają pracę z banku twarzy.

Na Wspólnej 1012 – streszczenie
Operacja syna Brzozowskich

Brzozowscy nie mogą już dłużej czekać i podpisują zgodę na operację ich syna. Michał przed operacją oddaje krew potrzebną dla Franka, ale pielęgniarka upomina go mówiąc, że nie może być jego ojcem ponieważ ich grupy krwi się nie zgadzają. Kiedy drzwi od Sali operacyjnej się zamykają, Kinga traci przytomność.

Niechciana popularność Jerzego

Jerzy wywołując szum wokół swojej książki przyciągnął do siebie uwagę dziennikarzy, o którą wcale nie prosił. Izabela i Maks żartują z niego, że stał się bardzo popularny. Menadżer Jerzego uświadamia go, że bójka z Radeckim to był wspaniały chwyt marketingowy i prosi go żeby szedł za ciosem wydając swoją pierwszą powieść, którą napisał jeszcze w czasach szkolnych.

Ola dostaje pracę

Ola pragnie realizować się w przyszłości jako modelka. Kiedy oddaje swoje zdjęcia do banku twarzy od razu dostaje pracę jako statystka. Prosi mamę o podpisanie zgody na podjęcie pracy, jednak Danuta ma spore wątpliwości, czy jej córka powinna zarabiać właśnie w taki sposób.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na  platformie VOD player.pl.