Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1011

Na Wspólnej 6

Brzozowscy nie chcą zgodzić się na operację Franka. Ewa obawia się, że Borys ją zostawił. Tamara przedstawia Agnieszce swojego nauczyciela muzyki. Alicja i Weronika zastanawiają się, dlaczego pan Gęsicki nie chce z nimi rozmawiać.

Na wspólnej 1011 – streszczenie
Franka czeka poważna operacja

Kinga i Michał dowiadują się, że ich synek jak najszybciej musi przejść poważną operację. Brzozowska nie chce zgodzić się na nią zgodzić, a w przypadku Franka liczy się każda godzina. Brzozowski jedzie do innego szpitala, aby zasięgnąć drugiej opinii w sprawie swojego syna. Po dodatkowej konsultacji Michał dowiaduje się, że ich dziecko musi jak najszybciej przejść operację serca.

Brak kontaktu między Ewą a Borysem

Ewa z niecierpliwością czeka na telefon od Borysa. Nie wie, że ten spowodował wypadek. Igor próbuje pocieszyć mamę mówiąc, że faceci tacy są, że przez pewien czas potrafią nie dawać żadnych oznak życia by później powrócić w ich ramiona. Ewa obawia się jednak, że Orłow ją zostawił.

Egzamin Agnieszki

Agnieszka odprowadza Tamarę do szkoły muzycznej na egzamin. Pod budynkiem poznaje Rafała, okazuje się, że to nauczyciel muzyki. Pociesza jej córkę i mówi, że na pewno sobie poradzi. I rzeczywiście – dziewczyna zdała egzamin doskonale i dostała się do wymarzonej szkoły muzycznej.

Głuchy telefon

Alicja prosi o pomoc swojego znajomego żeby pomógł jej ustalić czy numer telefonu pod który próbowała się dodzwonić z Weroniką na pewno należy do Gęsickiego. Prawda wychodzi na jaw i okazuje się, że to do niego należy numer, a siostry zaczynają się zastanawiać dlaczego je cały czas okłamuje?

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.