Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1006

Na Wspólnej 6

Zajrzyj do domów mieszkańców przy ulicy Na Wspólnej i poznaj losy Brzozowskich, Hofferów i Ziębów. Każdego dnia przeżywają swoje radości i smutki.

Kłopoty w małżeństwie Renaty i Sławka

Daria wyznaje Renacie, że nie chce bez taty wyjeżdżać do Niemiec. Jest pewna, że ojciec pojechałby z nimi, gdyby nie wolał spotykać się z Renatą. Kraszewska, poruszona słowami Darii, rezygnuje z rozmowy ze Sławkiem i w pośpiechu wychodzi. Przed domem spotyka Marzenę, która mówi, że Renata stała się bohaterką dość banalnej historii – mężczyzna przeżywający chwilowe kłopoty małżeńskie szuka pocieszenia w ramionach innej kobiety. Twierdzi, że Sławek tak naprawdę wcale nie chce rozwodu. Chwilę później Marzena odgrywa przed Sławkiem rolę współczującej i wyrozumiałej kobiety. Renata z ciężkim sercem oznajmia Dziedzicowi, że muszą się rozstać. Tłumaczy, że sytuacja ją przerosła i nie chce rozbijać jego rodziny.

Roman nie potrafi żyć w niewiedzy

Roman prosi żonę, aby zabrała resztę swoich rzeczy z jego mieszkania. Ewa obiecuje załatwić to jak najszybciej. Hoffer usiłuje dowiedzieć się od Agnieszki, kim jest mężczyzna, z którym jego żona ma romans. Agnieszka nie chce powiedzieć, czego dowiedziała się od Ewy. Roman jednak czuje, że Olszewska coś przed nim ukrywa.

Nowy rozdział w życiu Oli

Ola dostaje się do wymarzonego liceum. Danuta gratuluje córce sukcesu. Ola korzysta z sytuacji i wyciąga od mamy zgodę na podjęcie pracy. Zimiński także jest zadowolony z córki. Żałuje tylko, że nie może jej zapewnić wakacji, na jakie zasłużyła.

Obietnica Marka

Danuta martwi się, że po opłaceniu wszystkich rachunków, niewiele zostanie na życie. Marek zaczyna doceniać fakt, że nie zrezygnował z pracy. Wybierając się na spotkanie z Dębkiem obiecuje żonie, że z czasem wyjdą na swoje. Wieczorem Zimiński dowiaduje się, że Mariusz zmienił zeznani.

Na wspólnej 1001–1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na  platformie VOD player.pl.