Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1005

Na Wspólnej 6

Zajrzyj do domów mieszkańców przy ulicy Na Wspólnej i poznaj losy Brzozowskich, Hofferów i Ziębów. Każdego dnia przeżywają swoje radości i smutki.

Na Wspólnej 1001-1500 - Streszczenie
Roman wyrzuca Ewę z domu

Roman każe Ewie jak najszybciej wynieść się z jego domu. Ewa prosi syna, aby przygarnął ją do siebie. Igor i Kamil wciąż mają nadzieję, że kłopoty ich rodziców są przejściowe. Kamil wyjaśnia ojcu, że Ewa przeprowadza się do Igora i dlatego muszą zamieszkać razem, dopóki między nim a Ewą wszystko się nie ułoży. Roman zabrania synowi rozmawiać o Ewie.

Dochodzenie Alicji

Alicja proponuje Weronice, aby spróbowały odnaleźć ludzi, którzy znali ich rodziców. Weronika przyznaje, że warto to zrobić. Roztocka dostaje z sądu list z terminem rozprawy rozwodowej.  Dzwoni do męża, aby mu o tym powiedzieć.

Marek na komisariacie

Marek dowiaduje się od policjanta, że Pęczek wyczyścił wszystkie swoje konta. Nie wierzy, że Mariuszowi udało się wydać wszystkie pieniądze w tak krótkim czasie. Zimiński potwierdza tożsamość Pęczka na komisariacie. Mariusz tłumaczy Markowi, że nie miał zamiaru go oszukać.

Sylwek zaczepia Zuzę przed uczelnią

Chłopak prosi dziewczynę, aby ta nie odwracała się od niego, ponieważ jest jedyną osobą, z którą może porozmawiać o swoich problemach. Zuza, pełna współczucia, postanawia go wysłuchać.

 

Na Wspólnej 1001-1500 - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinkiNa Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na VOD player.pl