Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1004

Na Wspólnej 6

Zajrzyj do domów mieszkańców przy ulicy Na Wspólnej i poznaj losy Brzozowskich, Hofferów i Ziębów. Każdego dnia przeżywają swoje radości i smutki.

Na Wspólnej 1001-1500 - Streszczenie
Danka martwi się o Marka

Danuta obawia się, że Marek pakuje się w kolejne problemy, upierając się przy współpracy z Dębkiem. Uważa, że powinien raczej starać się jak najszybciej odzyskać pieniądze. Marek ma żonie za złe, że nie ma do niego zaufania.

Ola chce pomóc rodzicom

Oli nie podoba się, że rodzice starają się odsunąć ją od swoich problemów. Oznajmia mamie, że postanowiła w czasie wakacji podjąć pracę i w ten sposób im pomóc. Potrzebuje tylko ich zgody. Danuta uważa, że to nie jest konieczne.

Marta prosi Ewę o pozostanie z ojcem

Marta nie może uwierzyć, że Ewa chce opuścić męża. Prosi ją, żeby dała ojcu jeszcze jedną szansę.  Zapewnia, że Roman ją kocha i nie potrafi bez niej żyć. Ewa tłumaczy jej, że to nie jest wina Romana.

Przełamanie lodów Izy i Igi

Iga odwiedza Izabelę podczas nieobecności Jerzego. Obie zgadzają się co do tego, że pomysły Radeckiego są nie do przyjęcia. Ta zgodność poglądów ostatecznie przełamuje lody między nimi. Postanawiają, z Radeckim lub bez, doprowadzić projekt Dudka do realizacji.

 

Na Wspólnej 1001-1500 - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinkiNa Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na VOD player.pl