Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1003

Na Wspólnej 6

Zajrzyj do domów mieszkańców przy ulicy Na Wspólnej i poznaj losy Brzozowskich, Hofferów i Ziębów. Każdego dnia przeżywają swoje radości i smutki.

Na Wspólnej 1001-1500 - Streszczenie
Marzena szantażuje Renatę

Sławek jest wściekły, że Marzena chce zabrać Darię za granicę. Wyznaje Renacie, że nie wyobraża sobie, aby mógł stracić kontakt z córką. Marzena spotyka się z Renatą. Mówi jej, że nie wyjedzie z Darią do Niemiec, jeśli Renata odejdzie od Sławka.

Ewa podjęła decyzje

Roman błaga Ewę, żeby powiedziała mu, jak może naprawić swój błąd. Ewa uważa, że jest już na to za późno. Kamil prosi ojca o wyjaśnienie sytuacji z Ewą. Roman usiłuje zbagatelizować sprawę - twierdzi, że za parę dni wszystko wróci do normy. Ewa mówi Agnieszce o swojej decyzji. Obawia się, że Roman może znowu zacząć pić.

Współpraca z Reni

Filip stara się namówić Maksa, żeby przystali na propozycję współpracy z Reni. Zdobędą doświadczenie i wreszcie zaczną zarabiać. Maks, podczas służbowego spotkania z Reni ostentacyjnie okazuje swój brak zaangażowania.

Weronika cieszy się z odnalezienia siostry

Weronika wyznaje Kindze, że odkąd pojawiła się Alicja, sprawa jej małżeńskich problemów zeszła na dalszy plan. Chciałaby, żeby Alicja okazała się jej siostrą, ale stara się zachować dystans. Alicja namawia Weronikę, żeby razem pojechały do urzędu odebrać akt urodzenia.

 

Na Wspólnej 1001-1500 - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinkiNa Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na VOD player.pl