Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1002

Na Wspólnej 6

Zajrzyj do domów mieszkańców przy ulicy Na Wspólnej i poznaj losy Brzozowskich, Hofferów i Ziębów. Każdego dnia przeżywają swoje radości i smutki.

Na Wspólnej 1001-1500 - Streszczenie
Ewa powie Igorowi o rozstaniu

Roman próbuje namówić Ewę na wspólny wypad wieczorem. Prosi, aby pozwoliła mu naprawić swoje błędy. Ewa nie chce o niczym słyszeć. Popołudniu zjawia się u niej Igor i oznajmia, że właśnie udało mu się zdać ostatni egzamin i wkrótce rozpocznie w Stanach nowy etap życia. Ewa też ma mu coś do zakomunikowania - zamierza odejść od Romana, a po wyjeździe syna, przenieść się do jego mieszkania.

Nieufność Kamila w stosunku do Sylwka

Kamil nie wierzy w chorobę Sylwka - uważa, że chłopak manipuluje Zuzą. Dzwoni do Marcina - kolegi ze szpitala, w którym po wypadku leczył się Sylwek. Prosi kolegę, aby popytał, w jakim stanie chłopak został wypisany ze szpitala.

Choroba Franka

Brzozowscy są zdenerwowani chorobą Franka. Lekarka podejrzewa początek infekcji, zapisuje małemu leki i radzi, aby rodzice zachowali spokój - wtedy dziecko szybciej dojdzie do zdrowia. Kinga martwi się, że synek nie przestaje płakać. Na szczęście po podaniu leków Franek uspokaja się i zasypia.

Matka Sławka namawia go do pozostania z żoną

Renata uważa, że matka Sławka powinna mieć czas na oswojenie się z nową sytuacją i dlatego nie chce spotkać się z nią w mieszkaniu narzeczonego. W porę udaje jej się wyjść. Krótko potem zjawia się pani Dziedzic. Próbuje jeszcze raz przekonać syna do zmiany zdania. Przywołuje trudne sytuacje z własnego małżeństwa, z których jednak państwu Dziedzic udało się udźwignąć trudności. Sławek mówi, że kocha Renatę i chce z nią być.

 

 

Na Wspólnej 1001-1500 - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinkiNa Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na VOD player.pl