Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1001

Na Wspólnej 6

Zajrzyj do domów mieszkańców przy ulicy Na Wspólnej i poznaj losy Brzozowskich, Hofferów i Ziębów. Każdego dnia przeżywają swoje radości i smutki.

Na Wspólnej 1001-1500 - Streszczenie
Niespodziewana wizyta mamy Sławka

Rankiem u Dziedzica nieoczekiwanie zjawia się jego mama. Zastaje u syna Renatę. Sytuacja jest niezręczna i Renata szybko wychodzi tłumacząc się nawałem pracy. Mama Sławka uważa, że syn powinien starać się zapobiec rozpadowi małżeństwa. Sławek zapewnia ją, że prawie codziennie widuje córkę. Prosi też, aby nie próbowała na siłę godzić go z żoną.

Dziwne zachowanie Sylwka

Zuza wracając do domu jest śledzona przez Sylwka. Niby przypadkiem natykają się na siebie w drzwiach sklepu. Dziewczyna jest zła i nie chce zgodzić się, żeby chłopak towarzyszył jej w dalszej drodze. Sylwek zapewnia, że nie musi się go obawiać. Przeszedłszy parę kroków upada. Wyjaśnia przerażonej Zuzie, że od czasu uderzenia w głowę ma krwiaka mózgu. Nie chciał o tym mówić wcześniej, aby Zuza nie miała wyrzutów sumienia.

Problem ze zleceniem Filipa i Maksa

Filip dowiaduje się, że zleceniodawca zrezygnował z jego usług. Czuje się oszukany. Przypadkiem spotyka Reni, która namawia go na rozmowę. Jej zdaniem Filip nie powinien zajmować się szukaniem klientów i negocjacjami.  Maks ma za złe Filipowi, że nie znalazł pewniejszego klienta i niepotrzebnie napracowali się nad projektem.

Artykuł sprzed lat

Do Weroniki przychodzi Alicja. Podekscytowana pokazuje artykuł z archiwalnego numeru gazety bydgoskiej o śmierci ich rodziców. Namawia Weronikę, żeby bezzwłocznie udały się na policję wyjaśnić tę sprawę.

Nieporozumienie z Borysem

Weronika chce wytłumaczyć Adamowi nieporozumienie z Borysem. Roztocki nie chce słuchać jej wyjaśnień. Weronika jest rozczarowana.

 

 

Na Wspólnej 1001-1500 - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinkiNa Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na VOD player.pl