Na twoim miejscu

sezon 1 odcinek 2

Na twoim miejscu

Kaśka i Krzysiek to młode, atrakcyjne małżeństwo, które głównie się kłóci i jest na skraju rozwodu. Do czasu, gdy budzą się zamienieni ciałami.

Na twoim miejscu - opis

Czteroodcinkowy serial oparty na filmie o tym samym tytule opowiada zwariowaną historię małżeństwa, które dogłębnie zrozumie, na czym polega życie, praca i obowiązki drugiej połówki. Kaśka i Krzysiek, na pozór idealne małżeństwo mieszkające w malowniczej okolicy, wychowujące uroczego synka, w rzeczywistości ostatni czas spędza głównie na kłótniach. Pewnego dnia on i ona budzą się nie w swoich ciałach. Teraz Krzysiek w ciele Kaśki i Kaśka w ciele Krzyśka dokładnie doświadczą, z jakimi obowiązkami mierzy się ich partner/ka na co dzień. Będą musieli sprostać wyzwaniom, o których istnieniu nie mieli pojęcia. Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii?

Na twoim miejscu - obsada i twórcy

Serial wyreżyserował Antonio Galdamez Munoz według scenariusza Łukasza Światowca i Anny Bielak. W głównych rolach zagrali Paulina Gałązka oraz Miron Jagniewski. Towarzyszyli im: Maria Pakulnis, Jan Frycz, Delfina Wilkońska, Michał Czernecki i Magdalena Lamparska.

Na twoim miejscu - gdzie oglądać?

Serial zobaczysz na platformie VOD player.pl