Na noże

odcinek 5

Na noże

Nieoczekiwanie w „Bistro u Antoniego” pojawia się Ines (Katarzyna Warnke), wielka gwiazda sceny muzycznej. Patryk zdaje sobie sprawę, że wizyta takiej divy może bardzo pomóc w promocji ich restauracji. Przekonuje Majchrzaka, że jeśli chcą mieć więcej gości, muszą wykorzystać wizytę celebrytki. Ines jest pod wielkim wrażeniem Jacka, nie tylko kulinarnym… Aby lepiej poznać utalentowanego szefa kuchni postanawia urządzić w Bistro swoje urodziny. W trakcie przygotowań w restauracji wybucha pożar! Relacja Zuzy i Jacka staje się coraz bliższa. Pod wpływem emocji Zuza całuje Jacka…
Patryk, całkowicie pochłonięty pracą w restauracji, zapomina potwierdzić opiekunkę do dzieci. Przed Magdą udaje, że wszystko jest pod kontrolą i bierze do opieki nad dziećmi kogoś z ogłoszenia. Justyna jest młodą nianią, bez żadnego doświadczenia. Młoda niania jednak nie daje sobie rady z opieką maluchów.
Babcia odkrywa w pokoju Oli tabletki na odchudzanie, po czym rodzina urządza Oli przesłuchanie, skąd ma tabletki, po co i od kiedy je bierze.