My, dzieci z dworca ZOO

Serial inspirowany kultową książką Christiane F. będącą zapisem wydarzeń z jej życia. Historia przedstawia zagubionych nastolatków, którzy borykają się z problemami i szukają swojego miejsca w świecie.

My, dzieci z dworca ZOO - opis

Christiane, Stella, Babsi, Axel, Michi i Benno poznają się podczas undergroundowych imprez w pełnych narkotyków berlińskich klubach. Są silni, odważni i wiodą szalone życie w „raju”, który początkowo wydaje im się być feerią kolorów, brawury i ekscytacji. Centralną postacią i osią dla całej grupy jest Christiane, na życiu której ogromne piętno odcisnęło rozstanie jej rodziców. Dziewczyna ucieka z domu, by odnaleźć się w niezwykle kuszącym alternatywnym świecie. Zacieśniające się z biegiem czasu więzi między nastolatkami sprawiają, że członkowie grupy w hedonistycznych uniesieniach szukają kolejnych dreszczy emocji, przeżywając pełne euforii wzloty i mroczne, niebezpieczne wręcz, upadki.

My, dzieci z dworca ZOO - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

My, dzieci z dworca ZOO, sezon 1, odcinek 8 My, dzieci z dworca ZOO, sezon 1, odcinek 7 My, dzieci z dworca ZOO, sezon 1, odcinek 6 My, dzieci z dworca ZOO, sezon 1, odcinek 5 My, dzieci z dworca ZOO, sezon 1, odcinek 4 My, dzieci z dworca ZOO, sezon 1, odcinek 3 My, dzieci z dworca ZOO, sezon 1, odcinek 2 My, dzieci z dworca ZOO, sezon 1, odcinek 1