Lekarze UHD

Odkryj magię obrazu w najnowocześniejszej technologii Ultra HD! Oglądaj serial w najwyższej jakości – 4K. Pamiętaj, że aby móc w pełni korzystać z jakości Ultra HD, musisz posiadać urządzenie obsługujące ten format obrazu oraz najwyższą jakość łącza internetowego.

„Lekarze” to serial medyczny w gwiazdorskiej obsadzie. Opowiada o losach chirurgów jednego z toruńskich szpitali. Główna bohaterka - Alicja Szymańska (Magdalena Różczka), jest młodą i ambitną lekarką, stawiająca pierwsze kroki w zawodzie. Jest przekonana, że ma opracowany plan na swoje życie. Jednak los szykuje jej niespodziankę.  W serialowych lekarzy wcielili się najpopularniejsi aktorzy srebrnego ekranu jak Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka czy Katarzyna Bujakiewicz, a gościnnie zagrały takie sławy jak Ignacy Gogolewski czy Daniel Olbrychski.

Produkcja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
lekarze, piotr polk, borys szyc, Olga Bołądź, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, serial online, magda różczka, Jacek Koman, Agnieszka Więdłocha, serial o lekarzach, 4K, UHD
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Lekarze UHD”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty