Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%

POLECANE W TYM TYGODNIU

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
D
Detektywi
Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem - Maciej Friedek, znany z serialu W-11, Marzena Fliegel, jego koleżanka po fachu oraz najmłodszy członek zespołu, Krzysztof Dziób. Wspólnie prowadzą biuro detektywistyczne.Do biura wciąż napływają nowe zlecenia.
G
Generał
Fabularno-dokumentalny serial o okolicznościach śmierci generała Władysława Sikorskiego.
H
Hinterland
Jeden z lokalnych ministrów zostaje zabity. Mathias wraz ze swoim zespołem rozpoczynają śledztwo, które doprowadzi ich do głęboko skrywanych tajemnic społeczności małego miasteczka.
I
Intruz
Dziesięcioodcinkowy belgijski serial kryminalny przedstawia historię śledztwa w sprawie brutalnego morderstwa 19-letniego piłkarza – Drissa Assaniego. Akcja rozgrywa się w małej miejscowości w Ardenach.
K
Kobra: Oddział specjalny
Serial nasycony jest efektami specjalnymi i szybką akcją. Opowiada o wyzwaniach policjantów patrolujących autostradę, którzy nieraz uczestniczą w ciężkich sprawach kryminalnych i szalonych pościgach.
Kości
Dr Temprance Brennan (Emily Deschanel) to utalentowana antropolożka pracująca w Instytucie Jeffersonian w Waszyngtonie, która w wolnych chwilach pisze powieści. Jej partnerem jest agent FBI Seeley Both (David Boreanaz) z Zespołu Śledczego.
Ostatni dzwonekOstatni dzwonek
Do Czw 21.09.
Kryminalne gry
„Kryminale gry” to serial, który pokaże widzom najciekawsze akcje  policyjne, realizowane na terenie całej Polski. Prezentowane materiały dotyczą nie tylko najcięższych przestępstw, takich jak morderstwa, rozboje, wymuszanie haraczy i handel narkotykami.
Kryminalni
Akcja "Kryminalnych" rozgrywa się współcześnie w Warszawie. Każdy odcinek serialu stanowi zamkniętą całość, w każdym policjanci pracują nad rozwiązaniem innej kryminalnej zagadki.
L
Lucyfer
Znudzony i nieszczęśliwy władca piekła, Lucyfer Morningstar (Tom Ellis) porzuca swoje królestwo i przenosi się do L.A., gdzie zostaje właścicielem ekskluzywnego nocnego klubu Lux.
M
Miasteczko Wayward Pines
Wyobraź sobie idealne amerykańskie miasteczko. Piękne domy, dopieszczone trawniki, dzieci bawiące się na bezpiecznych ulicach. Teraz wyobraź sobie, że nigdy nie możesz opuścić tego miejsca. Nie masz kontaktu ze światem zewnętrznym. Powoli zaczynasz tracić zmysły.
Miasto zła
Detektyw Jack Roth (Jeremy Sisto) i jego nowy partner Paco Contreras (Gabriel Luna) otrzymują sprawę odnalezienia zabójcy, który poluje na młode kobiety poszukujące sławy w Mieście Aniołów.
Mroczne zagadki Los Angeles
Gdy seria rabunków w sklepach spożywczych kończy się śmiercią, policjanci mają niewiele czasu na przygotowanie się do sprawy. Tajna agentka policji Amy Sykes (Kearran Giovanni) zostaje przeniesiona do Wydziału Przestępstw po tym, jak udowodniła, że jest ważnym wsparciem dla sprawy.
N
Naznaczony
Tytułowy Naznaczony, Tadeusz Kral (Piotr Adamczyk), prowadzi niemal idealne życie. Ma piękną żonę Milenę (Anna Dereszowska), cudowną córeczkę Natkę (Julia Wróblewska), pasjonującą pracę w szkole, szacunek współpracowników i sympatię uczniów.
O
Odwróceni
Akcja „Odwróconych” rozgrywa się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Głównym miejscem ścierania się tych dwóch światów jest jednak Warszawa. Miasto staje się swoistym polem bitwy, świadkiem walki policji z mafią.
Olimp
Heros ryzykuje życiem, aby uratować Wyrocznię Gai przed Cyklopami. Tylko ona może mu pomóc poznać prawdę o pełnej tajemnic przeszłości. Prawda jest zdumiewająca i zmienia życie Herosa na zawsze. Oblężone Ateny kipią od politycznych przepychanek.
S
Sędzia Anna Maria Wesołowska
Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Z wszelkimi jej atrybutami, z zachowaniem wszystkich procedur i konwenansów przyjętych przez polskie Sądy na co dzień. Forma odcinka dostosowana jest do przebiegu autentycznych rozpraw sądowych.
T
The Following
Brutalny seryjny morderca Joe Carroll (w tej roli James Purefoy) zostaje skazany na karę śmierci, jednak udaje mu się uciec. FBI wysyła jego tropem byłego agenta Ryana Hardy’ego (Kevin Bacon), który jest ekspertem w tej sprawie.
The Walking Dead
Po wybudzeniu się ze śpiączki, Rick próbuje odszukać swoją rodzinę na sterroryzowanym przez żywe trupy świecie. Morgan i Duane, których napotyka na swojej drodze, uczą go niezbędnych do przetrwania reguł rządzących nową rzeczywistością.
Top of the Lake
Akcja 7-odcinkowego serialu toczy się cztery lata po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Na plaży w Sydney pojawia się niezidentyfikowane ciało dziewczyny azjatyckiego pochodzenia. Robin (Elisabeth Moss) odkrywa, że dziewczyna z Chin nie utonęła przez przypadek, lecz została zabita.
Twarzą w twarz
Podczas strzelaniny w Babicach ginie policjant Hubert Sieńczuk. O jego zabójstwo oskarżony zostaje Wiktor Waszak, znany w środowisku przestępczym jako Ważka. Ścigany przez policję musi uciekać z kraju.
U
Układ Warszawski
Historia chłopaka, który zostaje policjantem, wtedy, gdy złodziejem okazuje się być jego stryj! Perypetie policjantów, które emocjonują, ale czasami także wywołują uśmiech. "Układ warszawski" – kryminał z przymrużeniem oka i prawdziwie gwiazdorską obsadą!
V
Valkyrien. Klinika przetrwania
Preppersi to ludzie, którzy chcą być gotowi niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość. Nie wierzą w światowy system i do przewidywanego końca świata wolą przygotowywać się sami. Jednym z takich ludzi jest Leif (Pål Sverre Hagen), bohater serialu „Valkyrien.
W
W-11 Wydział Śledczy
W11-Wydział Śledczy to serial z gatunku docu crime. Trzy pary policjantów: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Potaczek i Maciej Dębosz oraz Anna Palka i Rafał Kopacz, codziennie zmagają się z różnymi sprawami krymilanymi.
Wentworth. Więzienie dla kobiet
Fani „Więźniarek”, legendarnego serialu sprzed trzech dekad, z pewnością pamiętają nieustraszoną i wyrazistą postać kobiety, która trzymała w szachu zarówno inne osadzone, jak i kierownictwo zakładu zamkniętego Wentworth. Ale kim była Bea Smith, zanim trafiła do więzienia?
Wesołowska i mediatorzy
Anna Maria Wesołowska powraca do TVN! Pojawi się w nowej roli – mediatorki. Wraz ze swoim zespołem będzie rozwiązywać trudne konflikty. Jak poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Serial „Wesołowska i mediatorzy” od września w TVN.
Wiem, kim jesteś
Po wypadku samochodowym do szpitala trafia mężczyzna w średnim wieku. Nie pamięta, kim jest. Nie rozpoznaje nikogo ze swojej rodziny ani otoczenia.
Więźniowie
Świat Lindy (Thora Bjorg Helga) odwraca się do góry nogami w momencie, gdy zostaje aresztowana. Oskarżona o brutalny atak na swojego ojca, po którym ten zapadł w śpiączkę, trafia do islandzkiego więzienia kobiet.
Wybrani
Były agent CIA John Reese, uznany przez zwierzchników za zmarłego oraz ekscentryczny multimilioner i geniusz komputerowy Harold Finch rozpoczynają współpracę przy niezwykłym projekcie.
Z
Zabójcy
Kiedy spalone szkielety czterech młodych kobiet zostają znalezione w lasach na północ od Kopenhagi, ambitna i nieustępliwa detektyw Katerine Ries Jensen oraz Thomas Schaeffer, inteligentny samotnik, psychiatra sądowy zostają wmieszani w niebezpieczny pościg za seryjnym mordercą.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.