Kruk. Czorny Woron nie śpi

W drugiej odsłonie serialu komisarz Adam Kruk będzie pracował na sprawą morderstw rudowłosych kobiet. Pojawią się nowe, intrygujące fakty, a jego życie zmieni nowa partnerka policyjna, której uratuje życie. Premiera już 9 lipca!

Kruk. Czorny woron nie śpi - opis
Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Policja organizuje nalot na lokalny gang. Adam Kruk (Michał Żurawski) w drodze na akcję poznaje policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Chwilę później kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, a on ratuje jej życie. Ich więź zacieśnia się – Kruk pomaga Justynie w trudnej sprawie zabójstw rudowłosych kobiet. Porozumienia nie potrafi jednak znaleźć z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory prowadził śledztwo dotyczące mafijnych interesów.
Jednocześnie targany nieprzepracowaną przeszłością Kruk desperacko szuka pomocy u starej Szeptuchy, podlaskiej znachorki, lekarki skołatanych dusz. Problemy z agresją sprawiają, że jego życie staje się udręką. Równolegle bezpieczeństwo jego bliskich staje się zagrożone, gdy Kruk wchodzi na ścieżkę mafijnych powiązań.
Kruk. Czorny woron nie śpi - obsada i twórcy

Druga część w reżyserii Macieja Pieprzycy powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Jakuba Korolczuka. Zdjęcia wykonał Witold Płóciennik, za skomponowanie muzyki odpowiada Bartosz Chajdecki. Scenografia to Agata Stróżyńska, kostiumy – Ewa Różewska, charakteryzacja –  Iza Andrys. Montażystą serialu jest Piotr Kmiecik, kierownikiem produkcji Aleksandra Skraba. Koproducentem serialu jest Opus TV – Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł, którzy wyprodukowali dla CANAL+ również serial KLANGOR.

Kruk. Czorny woron nie śpi - gdzie oglądać?

Odcinki są dostępne online na platformie VOD player.pl.

Kruk. Czorny Woron nie śpi, sezon 1, odcinek 6 Kruk. Czorny Woron nie śpi, sezon 1, odcinek 5 Kruk. Czorny Woron nie śpi, sezon 1, odcinek 4 Kruk. Czorny Woron nie śpi, sezon 1, odcinek 3 Kruk. Czorny Woron nie śpi, sezon 1, odcinek 2 Kruk. Czorny Woron nie śpi, sezon 1, odcinek 1