TVN

Królowa serc

Las Vegas – kasyna, intrygi, zemsta i wielka miłość. Opowieść o losach zakochanych-pięknej Reiny i Nicolasa, którzy zostają rozdzieleni na wiele lat.

Piękna Reina Ortiz po śmierci ojca zostaje sama, zdana na łaskę i niełaskę macochy i przyrodniej siostry. Dziewczyna pracuje jako krawcowa w domu mody. Jej projekty cieszą się dużym uznaniem klientek. Pomimo talentu i zjawiskowej urody, na co dzień Reina jest szarą myszką, chowającą się za oprawkami okularów. Pewnego dnia dziewczyna trafia na wystawny ślub jednej ze swoich klientek, która wychodzi za mąż za właściciela kasyna. Na uroczystości obecna jest cała śmietanka towarzyska Las Vegas. To właśnie tam Reina poznaje Nicolasa. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce Nicolas prosi Reinę o rękę. Wydaje się, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału, jednak zagadkowy los ma dla zakochanych inne plany.

Dystrybucja:
Telemundo
Kraj produkcji:
USA
Tagi:
Hazard, kasyno, poker, las vegas, kasyna, zemsta, intrygi, diamenty, kolie, szmaragdy, kamienie szlachetne, wielka miłość, najdroższe rubiny, luksusowe kolie
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Królowa serc”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty