Królestwo kobiet

sezon 1 odcinek 6

Królestwo kobiet

Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna. Olga prowadzi podwójną grę z Klaudiuszem i dziewczynami. Nikt nie wie po której stronie tak naprawdę stoi. Stawka to olbrzymia kwota ubezpieczenia, którą otrzymają spadkobiercy po śmierci Roberta. Czy w tej sytuacji Olga pozostanie lojalna wobec wspólniczek?

Od kiedy Szpak dowiedział się, że córka Inezy – Dominika – jest policjantką, także jej życie jest zagrożone. Ineza musi ją ratować, ale by to zrobić, musi wpakować córkę w kolejne kłopoty. Pełna koncentracja dziewczyn na zagrożeniu ze strony Szpaka może się okazać bardzo zgubna, ponieważ rozdrażniony Klaudiusz to nieobliczalny szaleniec. Czy walcząc z jednym przeciwnikiem dostrzegą zagrożenie ze strony drugiego?

Marian zaś po odejściu z domu usilnie pracuje nad swoim zranionym ego – przechodzi spektakularną metamorfozę w prawdziwego macho.

Królestwo kobiet - opis serialu

„Królestwo Kobiet” to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę. Była i obecna żona, kochanka i tajemnicza kobieta. Zupełnie różne, a połączy je „mężczyzna ich życia”, a właściwie jego śmierć. W spadku zamiast majątku otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera! Cztery zwyczajne kobiety szukające miłości, próbujące okiełznać swoje życie, nieświadomie wplątują się w samo centrum przestępczych porachunków. Choć trudno polubić nową żonę byłego męża, a tym bardziej jego kochankę, dziewczyny szybko jednoczą siły, bo tylko razem są nie do pokonania!

Królestwo kobiet – obsada

W serialu pojawi się doborowa obsada: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka, Aleksandra Adamska, Justyna Schneider, Rafał Maćkowiak, Artur Żmijewski i Jan Peszek.

Królestwo kobiet - odzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl