Królestwo kobiet

sezon 1 odcinek 3

Królestwo kobiet

Gabi, Wera i Olga w towarzystwie gangstera Lewara ruszają w podróż powrotną po porzucone koło. Nie ma z nimi Inezy, którą więzi Szpak jako gwarancję wykonania zadania.

Tymczasem Klaudiuszowi – agentowi ubezpieczeniowemu, udaje się pozyskać informacje, które całkowicie zmieniają tor śledztwa w sprawie śmierci Roberta Klina. Już nie tylko ma szanse wstrzymania wypłaty pieniędzy, ale także udowodnienia, że popełnione zostało przestępstwo.

W czasie podróży po koło dochodzi do dramatycznego wydarzenia, które całkowicie zmienia relacje między dziewczynami i powoduje, że teraz niebezpieczeństwo grozi także ich dzieciom.

Niespodziewanie Wera bierze sprawy w swoje ręce. Ta decyzja spowoduje, że będzie musiała zmierzyć się nie tylko z gangsterami ale także ze swoją przeszłością.

Królestwo kobiet - opis serialu

„Królestwo Kobiet” to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę. Była i obecna żona, kochanka i tajemnicza kobieta. Zupełnie różne, a połączy je „mężczyzna ich życia”, a właściwie jego śmierć. W spadku zamiast majątku otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera! Cztery zwyczajne kobiety szukające miłości, próbujące okiełznać swoje życie, nieświadomie wplątują się w samo centrum przestępczych porachunków. Choć trudno polubić nową żonę byłego męża, a tym bardziej jego kochankę, dziewczyny szybko jednoczą siły, bo tylko razem są nie do pokonania!

Królestwo kobiet – obsada

W serialu pojawi się doborowa obsada: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka, Aleksandra Adamska, Justyna Schneider, Rafał Maćkowiak, Artur Żmijewski i Jan Peszek.

Królestwo kobiet - odzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl