Królestwo kobiet

sezon 1 odcinek 1

Królestwo kobiet

Właściciel zakładów pogrzebowych „Ostatni Sen” Robert Klin ginie nagle podczas namiętnego seksu ze swoją kochanką Gabi. Przerażona kobieta nie wiedząc co robić dzwoni po pomoc do swojego męża Mariana. Nie ma pojęcia, że w tym czasie on też ją zdradza. W dodatku z żoną Roberta Werą.

Marian i Wera przyjeżdżają na miejsce śmierci Roberta. Pojawia się tam też jego była żona Ineza. Okazuje się, że Robert był ubezpieczony na pięć milionów złotych.

Na odczytaniu testamentu pojawiają się wszystkie kobiety. Była żona, obecna i kochanka. Każda z nich liczy na to, że to właśnie jej Robert zapisał swoją firmę i ubezpieczenie. Czeka je spore rozczarowanie. Jak się okazuje nie tylko będą musiały podzielić się majątkiem zmarłego po równo, ale też z kimś o kim nie miały zielonego pojęcia. Z Olgą, tajemniczą kobietą, która pojawiła się na pogrzebie.

Okazuje się, że wyjaśnienie tego kim jest Olga i co łączyło ją z Robertem musi zejść jednak na plan drugi. Wszystkie cztery kobiety dowiadują się, że podjęcie spadku po Robercie wpakowało je w niezłe kłopoty. Od kliku miesięcy firma nie zarabia. Co więcej, Robert zadłużył się u miejscowego gangstera, Jerzego Szpaka.

Wera, Ineza, Gabi i Olga muszą odłożyć na bok wzajemne pretensje i zacząć działać razem.

Królestwo kobiet - opis serialu

„Królestwo Kobiet” to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę. Była i obecna żona, kochanka i tajemnicza kobieta. Zupełnie różne, a połączy je „mężczyzna ich życia”, a właściwie jego śmierć. W spadku zamiast majątku otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera! Cztery zwyczajne kobiety szukające miłości, próbujące okiełznać swoje życie, nieświadomie wplątują się w samo centrum przestępczych porachunków. Choć trudno polubić nową żonę byłego męża, a tym bardziej jego kochankę, dziewczyny szybko jednoczą siły, bo tylko razem są nie do pokonania!

Królestwo kobiet – obsada

W serialu pojawi się doborowa obsada: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka, Aleksandra Adamska, Justyna Schneider, Rafał Maćkowiak, Artur Żmijewski i Jan Peszek.

Królestwo kobiet - odzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl