Kości

Dr Temprance Brennan (Emily Deschanel) to utalentowana antropolożka pracująca w Instytucie Jeffersonian w Waszyngtonie, która w wolnych chwilach pisze powieści. Jej partnerem jest agent FBI Seeley Both (David Boreanaz) z Zespołu Śledczego. Kiedy standardowe metody identyfikacji zwłok zawodzą, do akcji wkracza ta dwójka. Dr Brennan posiada niezwykłe umiejętności czytania wskazówek pozostawionych w kościach ofiary.

Poza Seeleyem, dr Temprance pomagają nietuzinkowi przyjaciele z niezwykłymi umiejętnościami: Angela Montenegro (Michaela Conlin) - artystka specjalizująca się w trójwymiarowych hologramowych rekonstrukcjach twarzy i miejsc popełnionego przestępstwa oraz dr Jack Hodgins (TJ Thyne) - ekspert w dziedzinie owadów, zarodników i minerałów, wielki fan teorii spiskowych.

Jedenasty sezon fascynującego i przełomowego serialu inspirowany życiem Kathy Reichs oraz najnowszymi technikami kryminalistycznymi i śledczymi, został okraszony niezłą dawką czarnego humoru.

Dystrybucja:
TVN 7
Kraj produkcji:
USA
Tagi:
serial kryminalny, serial tvn7, serial o FBI, seriale o morderstwach, serial kryminalny online, serial o antropologu, Bones, Serial z Davidem Boreanazem, serial z Emily Deschanel, serial o kościach, zagadki kryminalne w serialu, Kości player, Kości online, Bones online, Temperance Brennan, serial Harta Hansona, serial o morderstwach, serial o agencie FBI
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Kości”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty