Kontrola

sezon 2 odcinek 4

Kontrola 2

Zaskakująca wizyta Natalii paraliżuje Wigilię u Majki. Dziewczyna jest zdezorientowana, z jednej strony polubiła Kacpra i wie, że mu na niej zależy, ale z drugiej – z Natalią kiedyś łączyło ją wyjątkowe uczucie. Napięcie w towarzystwie staje się coraz bardziej wyczuwalne, Kacper zaczyna rozumieć, co się dzieje. Niespodziewanie Natalia zabiera Majkę w swoje ulubione miejsce.

Kontrola - nowy sezon

W nowym sezonie los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki – dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie na lotnisku okazało się przełomowe w ich życiu i dało początek młodzieńczej miłości. Nieokiełznanej, spontanicznej i burzliwej. Teraz Natalia jest po trudnym rozstaniu. Majka z kolei tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to postanawiają zawalczyć o swoje szczęście i zaczekać na siebie. Ale pół roku może zmienić wszystko…

Kontrola - opis serialu

To historia spotkania dwóch dziewczyn, które kiedyś były razem. Wpadają na siebie przypadkiem podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. Świat na chwilę się zatrzymuje, wspomnienia wracają, rozpoczyna się walka o stare uczucie. Walka z góry skazana na porażkę, czy może tym razem będzie inaczej?

Kontrola - obsada

Adrianna Chlebicka (Natalia), Ewelina Pankowska (Majka), Bartłomiej Kruk (Antek), Michalina Robakiewicz (Paulina), Jakub Sielski (Kuba), Joanna Połeć (Wera) i inni.

Kontrola - gdzie oglądać?

Serial wkrótce dostępny w serwisie VOD player.pl