Kontrola

sezon 2 odcinek 3

Kontrola 2

Nadchodzi Wigilia. Natalia chce przeprosić Paulinę, czuje się winna ostatnich nieporozumień między nimi, ale nie kontroluje tego, co czuje do Majki. Majka również analizuje chaos, jaki Natalia na nowo wprowadza w jej życie. Każda z dziewczyn spędza Wigilię w gronie najbliższych - Natalia z rodziną, a Majka u boku swoich przyjaciół i sąsiadów. Na kolacji pojawia się także Kacper. Ten wieczór mija jednak inaczej, niż każda z nich to sobie wyobrażała.

Kontrola - nowy sezon

W nowym sezonie los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki – dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie na lotnisku okazało się przełomowe w ich życiu i dało początek młodzieńczej miłości. Nieokiełznanej, spontanicznej i burzliwej. Teraz Natalia jest po trudnym rozstaniu. Majka z kolei tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to postanawiają zawalczyć o swoje szczęście i zaczekać na siebie. Ale pół roku może zmienić wszystko…

Kontrola - opis serialu

To historia spotkania dwóch dziewczyn, które kiedyś były razem. Wpadają na siebie przypadkiem podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. Świat na chwilę się zatrzymuje, wspomnienia wracają, rozpoczyna się walka o stare uczucie. Walka z góry skazana na porażkę, czy może tym razem będzie inaczej?

Kontrola - obsada

Adrianna Chlebicka (Natalia), Ewelina Pankowska (Majka), Bartłomiej Kruk (Antek), Michalina Robakiewicz (Paulina), Jakub Sielski (Kuba), Joanna Połeć (Wera) i inni.

Kontrola - gdzie oglądać?

Serial wkrótce dostępny w serwisie VOD player.pl