Herkules

sezon 1 odcinek 5

Herkules

Wojda (Mirosław Haniszewski) z Sylwią (Weronika Książkiewicz) przeżywają namiętną noc. Podobnie jak Herkules (Rafał Maćkowiak). Nowy konsultant policyjny podczas śniadania po upojnej nocy, zostaje wezwany do kolejnej sprawy. Na torach zginęła dziewczyna. Matka ofiary jest zdezorientowana i nie ma pojęcia, gdzie jej córka przebywała ostatniej nocy. Szybko okazuje się, że życie szkolne zmarłej, mimo jej licznych talentów, nie było usłane różami. Czy to możliwe, że popełniła samobójstwo?

Na komendzie pojawiają się niespodziewani goście. Jak Sylwia Mazur zareaguje na widok żony oraz dwóch córek swojego szefa i kochanka?

By wyładować emocje zaprasza Herkulesa na policyjną strzelnicę. Ten bez zastanowienia rezygnuje z kolejnej randki z Asią. Na strzelnicy po raz pierwszy w historii zachowują się jak para przyjaciół.
Po jakimś czasie odkrywają też, co naprawdę stało się ze zdolną uczennicą znalezioną na torach.

To nie koniec emocji w życiu Sylwii. Na koniec ciężkiego dnia na progu jej mieszkania pojawiają się kolejni goście. Jeden z nich szybko zostaje wyrzucony, drugi po nietypowym wyznaniu ucieka poniżony.