Fachowcy

sezon 1 odcinek 6

Fachowcy

W „Fachowcach” czekają na Was dwie wybuchowe historie.

Krzysztof Nieśpiał jest zapracowanym śląskim tapeciarzem, który często pakuje się w kłopoty. Przyjmuje zlecenie od swojego kolegi Piotra, który chciałby przygotować niespodziankę żonie Agacie. W małżeństwie zleceniodawcy nie układa się za dobrze, kobieta wciąż przeżywa niedawny wyskok Piotra. Tapeciarz pod nieobecność właścicieli zaczyna pracę — nie wie jednak, że w domu zamontowane są ukryte kamery.
Piotrek łączy się za pomocą laptopa z monitoringiem w domu, by pokazać koledze z pracy, jak posuwają się prace w domu. Ku jego zaskoczeniu zamiast widoku wałka, kleju i innych przyborów, widzi Krzysztofa zabawiającego się w jego łóżku z…

Drugi bohater to tapicer Andrzej Zawidzki, który jest świetnym fachowcem i dobrym człowiekiem. Kiedy do jego zakładu zgłasza się dwójka sierot z prośbą o pomoc w naprawieniu fotela, robi mu się ich żal. Podejrzewa, że są dręczone i bite przez zajmującą się nimi ciotkę. Nie wie, że przestraszone dzieci zrobią wszystko, aby tylko opiekunka nie dowiedziała się o zniszczonym meblu — a są gotowe posunąć się nawet do kradzieży pieniędzy na zapłatę.