Druga szansa

sezon 3 odcinek 10

Druga szansa 3 4K

Odkryj magię obrazu w najnowocześniejszej technologii Ultra HD! Oglądaj serial w najwyższej jakości – 4K. Pamiętaj, że aby móc w pełni korzystać z jakości Ultra HD, musisz posiadać urządzenie obsługujące ten format obrazu oraz najwyższą jakość łącza internetowego.

Tajemniczym intruzem zatrzymanym w mieszkaniu Moniki okazuje się Marcin. Na posterunku w pokoju przesłuchań dochodzi do konfrontacji pomiędzy Marcinem a Borysem. Zatrzymanie Marcina było nieporozumieniem, mimo to doktor Kryński spędza noc w areszcie.
Monika spotyka się z Adamem w sądzie, pomiędzy byłymi kochankami trwa walka o dziecko. Czy spełni się najgorszy koszmar Moniki i sąd przyzna Adamowi prawa rodzicielskie?
Ostatnie wydarzenia silnie odcisnęły piętno na stanie psychicznym Moniki, a, według prezesa, również na tym, jak Monika radzi sobie w pracy. Prezes zarzuca Boreckiej, że nie umie pogodzić kariery z macierzyństwem i wyraźnie radzi urlop wypoczynkowy. Dla Moniki to jasny znak, że zawodowo odstawia się ją na boczny tor. Co zrobi Borecka? Podda się, czy będzie walczyć o utrzymanie swojej pozycji w telewizji?
Na jaw wychodzą mroczne sekrety z dzieciństwa braci Zeitów. Darek wyciąga do młodszego brata pomocną dłoń, ale czy to wystarczy, by Jakub pokonał demony przeszłości?