Druga szansa

sezon 1 odcinek 5

Druga szansa

Monika postanawia wesprzeć Zeita i przekonuje Igora do powrotu do serialu. Igor jest wobec niej lojalny i nie chce pracować z człowiekiem, który wyrządził jej krzywdę. Namawia Borecką do rozwikłania zagadki, kto wrobił ją w posiadanie narkotyków.
Marcin kłóci się z Ksawerym, chce by chłopak wrócił do szkoły i skończył liceum w Polsce.
Monika wyprowadza się z mieszkania Lidki. Razem z Olą zakładają nową agencję. Siedzibą nowej agencji jest małe mieszkanie Moniki. Trudne początki jednak nie zniechęcają Boreckiej.
Marcin odkrywa, że Monika zaczęła go unikać, nie rozumie jej zachowania. Jest rozczarowany, gdyż sądził, że między nimi nawiązała się nić porozumienia...
Borecka namawia Justynę do profesjonalnego śpiewania, chce zostać jej agentka i wesprzeć rozwój jej kariery. Dziewczyna odrzuca propozycję, chce bowiem skupić na ratowaniu matki z choroby alkoholowej. Jakub Zeit śledzi Olę, którą podejrzewa o nielojalność wobec ZEIT Studio. Zarzuca Monice podbieranie pracowników i podżeganie Igora przeciwko niemu.
Lidka zostawia dzieci u rodziców i decyduje się zrobić Grzegorzowi niespodziankę. Jedzie do Płocka odwiedzić męża i uspokoić napiętą między nimi ostatnio atmosferę. Na miejscu odkrywa szokującą prawdę o mężu. Szokująca tajemnica wyjdzie na jaw!
Przypadkowe spotkanie Ksawerego i Justyny kończy się wybuchem namiętności.
Na przyjęciu zorganizowanym przez Ordynatora Kinga słabnie i wyjawia przyjacielowi Marcina, Arturowi sekret o swojej chorobie.
Marcin nie rozumiejąc nagłej zmiany zachowania Moniki, postanawia skonfrontować się z nią. Czy wyjaśnią sobie nieporozumienia?