Druga szansaDruga szansa

Odcinek 10, Sezon 3

Żródło: AGNIESZKA K. JUREK/TVN
Druga szansa, sezon 3, odcinek 10
TVN, poniedziałek 21:30

Tajemniczym intruzem zatrzymanym w mieszkaniu Moniki okazuje się Marcin. Na posterunku w pokoju przesłuchań dochodzi do konfrontacji pomiędzy Marcinem a Borysem. Zatrzymanie Marcina było nieporozumieniem, mimo to doktor Kryński spędza noc w areszcie.
Monika spotyka się z Adamem w sądzie, pomiędzy byłymi kochankami trwa walka o dziecko. Czy spełni się najgorszy koszmar Moniki i sąd przyzna Adamowi prawa rodzicielskie?
Ostatnie wydarzenia silnie odcisnęły piętno na stanie psychicznym Moniki, a, według prezesa, również na tym, jak Monika radzi sobie w pracy. Prezes zarzuca Boreckiej, że nie umie pogodzić kariery z macierzyństwem i wyraźnie radzi urlop wypoczynkowy. Dla Moniki to jasny znak, że zawodowo odstawia się ją na boczny tor. Co zrobi Borecka? Podda się, czy będzie walczyć o utrzymanie swojej pozycji w telewizji?
Na jaw wychodzą mroczne sekrety z dzieciństwa braci Zeitów. Darek wyciąga do młodszego brata pomocną dłoń, ale czy to wystarczy, by Jakub pokonał demony przeszłości?

Produkcja:
TVN
Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
warszawa, celebryci, sukces, kobieta sukcesu, kobiety sukcesu, Monika Borecka, Sara Daymer, praca w wielkim mieście, Monika Berecka, zycie w dużym mieście, życie w stolicy, seriale o kobietach sukcesu, narkotyki w dużych miastach, życie celebrytów, Druga Szansa s3e10
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Druga szansa”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty