Druga szansa

sezon 4 odcinek 1

Druga szansa 4

Przebojowy serial z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej „Druga szansa” powraca w zupełnie nowej odsłonie! Historia Moniki Boreckiej rozpoczyna się dokładnie rok po dramatycznych wydarzeniach, kiedy to zginął jej ukochany Marcin.  Czy czas zabliźnił rany? Monika obchodzi swoje urodziny. Przyjaciele, którzy otoczyli ją opiekę po śmierci bliskiej osoby, teraz przygotowali dla niej przyjęcie niespodziankę. Jest tort, szampan i prezenty – niestety nic nie jest w stanie wyrwać jej
z żałoby. Od Oli dostaje w prezencie kolorową sukienkę, z przekazem, że już czas iść do przodu i zapomnieć. Jednak Monika nie czuje się na to jeszcze gotowa. Jedyną iskierką radości w jej życiu jest córeczka Basia. Prezes proponuje Boreckiej powrót do telewizji, ale onanie jest tym zainteresowana. W drodze do agencji, którą Borecka  prowadzi wraz z Olą, przypadkiem spotyka Zośkę, dwunastoletnią dziewczynkę, która zbiera pieniądze tańcząc na ulicy. Zaintrygowana utalentowaną tancerką śledzi ją i tak trafia do pewnego miejsca na warszawskiej Pradze. Tam poznaje tajemniczego Piotra (Michał Żurawski). 
Ksawery również nie może pogodzić się ze śmiercią ojca. Namawia Justynę, żeby zamieszkali w mieszkaniu Marcina.  Podejmuje ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Znudzony muzyką  chce teraz zająć się …medycyną i tym samym spróbować pójść w ślady ojca. 
Anna Starczyńska i Jakub Zeit otrzymują zaskakujące wiadomości od lekarza. Czy ich starania o dziecko zakończą się sukcesem?