Diagnoza

sezon 3 odcinek 9

Diagnoza 3

Michał przybywa do willi na przedmieściach, która stanowi siedzibę podziemia transplantacyjnego. Lekarz poddaje się tam niezbędnym badaniom. Decyduje się na oddanie nerki.

Oglądaj online premierowe odcinki trzeciego sezonu w player.pl także w 4K!

Diagnoza - streszczenie

Wolski otrzymuje pierwszą ratę z prośbą o dyskrecję. Zaniepokojona nieobecnością Michała Anna (Maja Ostaszewska) zaczyna się martwić i postanawia go szukać.

Artman (Adam Woronowicz) zabiera Sylwię Makusz na komisariat w związku z koniecznością identyfikacji zwłok. Kobieta nie rozpoznaje w nich swojego męża. Jan jednak nie odpuszcza, wypytuje policjanta o tajemnicze zaginięcie Wojtka.

Kiedy wychodzą z komisariatu, Artman jedzie z Sylwią do jej domu na wsi. Na miejscu jest pełno pamiątek po mężczyźnie, które wzbudzają w Janie wyrzuty sumienia. Gdy lekarz wraca do Rybnika, czeka na niego Bogna (Danuta Stenka).

Diagnoza - obsada

W serialu udział biorą: Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Danuta Stenka, Aleksandra Konieczna, Michał Czernecki, Anna Smołowik, Beata Ścibakówna, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz, Antoni Królikowski, Aleksandra Adamska, Józef Pawłowski, Tomasz Drabek i inni.

Diagnoza - gdzie oglądać

Serial kryminalno-obyczajowy "Diagnoza" obejrzysz na kanale TVN oraz w serwisie VOD player.pl