Diagnoza

sezon 4 odcinek 2

Diagnoza 4

Dzieci Anny i Artmana znajdują się w szpitalu. Ich stan się pogarsza i trafiają na OIOM.

Diagnoza – streszczenie odcinka

Stan dzieci Anny i Artmana ulega pogorszeniu – chłopiec i dziewczynka trafiają na OIOM. Szymon nie wie, co wpłynęło na tak gwałtowną zmianę. Najbliższe godziny będą dla nich decydujące. Michał wspiera przerażoną Annę, choć nie podoba mu się, że wspólna tragedia zbliża do niej Artmana…

Na SOR trafia pacjent – Igor Brylski – młody, wysportowany chłopak. Przyjmuje go Michał. Objawy nastolatka wskazują na zatrucie pokarmowe lub stan zapalny. Kiedy stan Igora nieoczekiwanie się pogarsza, chłopak trafia na salę operacyjną. Operuje go doktor Wolski, który pozostaje pod wpływem leków…

Mrok przeszłości coraz bardziej wnika do życia Artmana. Na ścianie w swoim mieszkaniu lekarz znajduje napis – „MORDERCA”. Kupuje kamerki i montuje je – jedną przy skrzynce, drugą w mieszkaniu. Czy coś dzięki temu uda mu się odkryć? Czy to pomoże mu zabezpieczyć się przed nieuchronnym?

Ciemne chmury zbierają się także nad doktor Olgą, która chce uwolnić się od układów ze środowiskiem przestępczym. Arkadiusz nie zamierza jednak rezygnować z kontaktu i pojawia się pod szpitalem, by odebrać wystawione przez Michała lewe zwolnienie.

Diagnoza – ile odcinków?

Pierwszy, drugi, trzeci i czwarty sezon „Diagnozy” mają po trzynaście odcinków, których długość trwania to ok. 40 minut. Premiera pierwszego odcinka pierwszej serii miała miejsce jesienią 2017, drugiej - wiosną 2018, trzeciej - jesienią 2018, a  czwartej wiosną 2019 na antenie TVN. „Diagnoza” została nagrodzona Telekamerą, Srebrnym Globem na World Media Festival 2018. Otrzymała nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018.

Diagnoza – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Diagnozy” obejrzysz online na player.pl.

Diagnoza – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „Diagnozy” obejrzysz we wtorki o 21:30 na antenie TVN.Oglądaj online premierowe odcinki czwartego sezonu w player.pl także w 4K!