Diagnoza

sezon 3 odcinek 2

Diagnoza 3

Oglądaj online premierowe odcinki trzeciego sezonu w player.pl także w 4K!

Michał (Maciej Zakościelny) nie pozostaje obojętny na wycięty fragment wątroby Jerzego Matczaka. Podejrzewa, że doszło do nielegalnego przeszczepu, o czym informuje nową ordynator. Bogna (Danuta Stenka) nie jest zbytnio zainteresowana sprawą.

Wolski postanawia brać leki na SLA, nie mówiąc o tym Annie (Maja Ostaszewska). Do nowej ordynator trafiają informacje o stanie zdrowia Michała. Bogna kieruje Wolskiego na zwolnienie lekarskie. W ten sposób daje mu do zrozumienia, że nie powinien on operować. Michał zabiera swoje rzeczy ze szpitala… Wieczorem przychodzi do niego Anna. Wolski nie chce słuchać jej słów wsparcia.

Tymczasem Karol Langer (Wojciech Zieliński) fotografuje zabytkową kopalnię „Ignacy”. W wyniku nieszczęśliwego wypadku spada z dużej wysokości. Z bardzo poważnymi obrażeniami, trafia do szpitala.

„Diagnoza” to serial obyczajowy TVN, który został nagrodzony Telekamerą, Srebrnym Globem na World Media Festival 2018 oraz otrzymała nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018. W obsadzie znaleźli się m.in. Maja Ostaszewska, Danuta Stenka, Maciej Zakościelny i Adam Woronowicz.