Diagnoza

sezon 4 odcinek 15

Diagnoza 4 odcinek specjalny cz. 2

Artman przebywa w areszcie. Technicy znajdują w jego mieszkaniu pasek ze śladami krwi Bogny. Oprócz nieumyślnego spowodowania śmierci W. Makusza - Artman jest podejrzewany o zabójstwo Bogny. Anna zaczyna pomagać Artmanowi. Dzięki jej prowokacji udaje się namierzyć byłego ministra Słowińskiego. Ten przyparty do muru zdradza, że razem z Bogną próbowali wrobić Artmana w zabójstwo Bogny.

Oglądaj online premierowe odcinki czwartego sezonu w player.pl także w 4K!

Diagnoza – streszczenie odcinka

Anna rozmawia z Prokuratorem, chce by sprawdzili wszystkie tropy. Śledczy sprawdzają żonę Słowińskiego, kontaktuje się z nim z salonu kosmetycznego, dzwoni na numer w Czechach.
Artman wpada na trop –Bogna nie zrobiła tego sama –może pomógł jej Słowiński. On wie, jak się z nią skontaktować. Anna idzie do domu Słowińskiego, rozmawia z żoną, informuje ją, że dawca nerki, którą wszczepiono Słowińskiemu ma wirusa HCV. Zaniepokojona żona dzwoni do Słowińskiego. W ten sposób śledczy namierzają Słowińskiego –jest w motelu pod Rybnikiem. Jadą tam, ale Słowiński zdążył uciec, jadąca taksówką do motelu Anna –zauważa samochód Słowińskiego –daje znać Prokuratorowi. Prokurator i oficer CBŚP przesłuchują Słowińskiego, ten przyznaje, że  pomógł w ucieczce Bognie i że sam podrzucił pasek z krwią Bogny Artmanowi. Słowiński zdradza, gdzie przebywa Bogna. Bogna zostaje aresztowana.
Na Sali sądowej Prokurator odczytuje akt oskarżenia o nieumyślne spowodowanie śmierci Wojciecha Makusza.

Diagnoza – nowy sezon

W czwartym sezonie Jan Artman, który został ordynatorem oddziału chirurgii, będzie się zmagał z mroczną przeszłością i zbrodnią, której się dopuścił. Czy dosięgnie go zemsta Bogny, czy jednak przebiegły lekarz uniknie konsekwencji swoich czynów? Do personelu rybnickiego szpitala dołączy Szymon Brock. W rolę nowego lekarza wcieli się Maciej Stuhr („Planeta Singli”, „Listy do M.”). Uznany pediatra oraz toksykolog, ale przede wszystkim wolny duch i ekolog żyjący w zgodzie z naturą robi potężne wrażenie. Jedynie Piotr Sadzik podchodzi do niego z dystansem. W tym czasie partner Leśniewskiej, Michał, coraz bardziej popada w uzależnienie od leków…

W kolejnych odcinkach do gabinetu Marty trafi dziewczynka po wielu traumatycznych przeżyciach. Neuropsycholog zżyje się z małą pacjentką. Czy przekroczy lekarskie uprawnienia? Wanda i Gerard będą starali się odbudować swoje małżeństwo, ale na zupełnie innych zasadach. Dagmara wyczuwa szansę na rozwój swojej kariery. Po nominacji Artmana na ordynatora liczy na awans. Natomiast nad związkiem Olgi i Agnieszki pojawiają się czarne chmury…

W nowym sezonie powrócą znani i lubiani bohaterowie. Na ekranie pojawią się również Jan Englert, Helena Englert i Weronika Rosati. Do obsady serialu dołączy Maciej Stuhr.

Diagnoza – ile odcinków?

Pierwszy, drugi, trzeci i czwarty sezon „Diagnozy” mają po trzynaście odcinków, których długość trwania to ok. 40 minut. Premiera pierwszego odcinka pierwszej serii miała miejsce jesienią 2017, drugiej - wiosną 2018, trzeciej - jesienią 2018, a  czwartej wiosną 2019 na antenie TVN. „Diagnoza” została nagrodzona Telekamerą, Srebrnym Globem na World Media Festival 2018. Otrzymała nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018.

Diagnoza – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Diagnozy” obejrzysz online na player.pl.

Diagnoza – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „Diagnozy” obejrzysz we wtorki o 21:30 na antenie TVN.