Diagnoza

sezon 3 odcinek 13

Diagnoza 3

Do Anny i Michała docierają wiadomości o zatrzymaniu w Rybniku szajki zajmującej się nielegalnymi przeszczepami. Aresztowani są także lekarze.

Oglądaj online premierowe odcinki trzeciego sezonu w player.pl także w 4K!

Diagnoza - streszczenie

Leśniewska i Wolski są pewni, że to koniec ich walki, bo Bogna i Jan zostali aresztowani. Ku ich zaskoczeniu, Artman pojawia się w pracy...

Sylwia szuka grobu męża. W lesie znajdują naruszoną ziemię. Policjant wzywa ekipę techniczną do pomocy.

Leśniewska rozmawia z Wolskim o Artmanie i jego układzie z policją.  Dochodzi między nimi do kłótni. Michał nie może uwierzyć, że Jan kolejny raz wymknął się wymiarowi sprawiedliwości. Anna w ramach "odprężenia" po raz kolejny sięga po pigułki.

Na SOR przywożą rannych ekologów z protestu przeciwko składowisku odpadów. Jednym z poszkodowanych jest Szymon Brock (Maciej Stuhr). Sadzik bada Szymona. Okazuje się, że Sadzik zna Szymona, jednak panowie za sobą nie przepadają.

Diagnoza - obsada

W serialu udział biorą: Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Danuta Stenka, Aleksandra Konieczna, Michał Czernecki, Anna Smołowik, Beata Ścibakówna, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz, Antoni Królikowski, Aleksandra Adamska, Józef Pawłowski, Tomasz Drabek i inni.

Diagnoza - gdzie oglądać

Serial kryminalno-obyczajowy "Diagnoza" obejrzysz na kanale TVN oraz w serwisie VOD player.pl