Diagnoza

sezon 4 odcinek 12

Diagnoza 4

Funkcjonariusze służby więziennej nieustannie pilnują drzwi sali, gdzie leży chory więzień, jednak mimo to, Olivierowi udaje się uciec ze szpitala. Śledczy próbują ustalić, kto często odwiedzał Krynickiego w szpitalu.

Oglądaj online premierowe odcinki czwartego sezonu w player.pl także w 4K!

Diagnoza – streszczenie odcinka

Funkcjonariusze służby więziennej nieustannie dyżurują przy drzwiach sali, gdzie leży chory więzień. Mimo to, Olivierowi udaje się uciec ze szpitala. Śledczy próbują ustalić, kto często odwiedzał Krynickiego w szpitalu – ów mężczyzna podawał się za studenta prawa, badającego sprawę Global Vity. Policja namierza samochód, którym się poruszał, odnajduje jego adres. Zaczyna się pościg, który szybko okazuje się nie tylko ściganiem dwóch przestępców, ale także walką o życie…

Anna wraca do domu, gdzie zastaje zakrwawioną Martę na podłodze… Kobieta rano odprowadziła dzieci do przedszkola, ale wróciła się do mieszkania po telefon i tam została napadnięta… Doktor Leśniewska nie ma jednak czasu na jakąkolwiek reakcję. Znajdujący się w mieszkaniu mężczyzna atakuje także i ją. Postrzelona Marta próbuje zadzwonić po pomoc, ale nie jest w stanie dosięgnąć telefonu, szybko traci przytomność, a wkrótce potem trafia do szpitala prosto na stół operacyjny. Michał wbrew etyce lekarskiej wybudza Martę po operacji ratującej jej życie i dowiaduje się od niej gdzie może znajdować się porwana Anna. Wolski jedzie jej szukać na własną rękę.

Anna przebudza się w nieznajomym miejscu. Jest skrępowana, ma także zaklejone usta.  Kiedy otwiera oczy widzi naprzeciwko siebie Oliviera, który zamierza rozliczyć się z nią po raz ostatni. Jest poirytowany, uważa ją za dwulicową, wytyka jej wybiórcze poczucie sprawiedliwości. Dla niego nic nie ma już większego znaczenia. Przez Leśniewską stracił wszystko – to przez Annę trafił do więzienia i to przez nią zginęła Patrycja… Olivier prosi Mężczyznę w kapturze by zostawił go samego z kobietą. Następnie oznajmia Annie, że pora się żegnać. Na odludziu rozlega się strzał.

Diagnoza – nowy sezon

W czwartym sezonie Jan Artman, który został ordynatorem oddziału chirurgii, będzie się zmagał z mroczną przeszłością i zbrodnią, której się dopuścił. Czy dosięgnie go zemsta Bogny, czy jednak przebiegły lekarz uniknie konsekwencji swoich czynów? Do personelu rybnickiego szpitala dołączy Szymon Brock. W rolę nowego lekarza wcieli się Maciej Stuhr („Planeta Singli”, „Listy do M.”). Uznany pediatra oraz toksykolog, ale przede wszystkim wolny duch i ekolog żyjący w zgodzie z naturą robi potężne wrażenie. Jedynie Piotr Sadzik podchodzi do niego z dystansem. W tym czasie partner Leśniewskiej, Michał, coraz bardziej popada w uzależnienie od leków…

W kolejnych odcinkach do gabinetu Marty trafi dziewczynka po wielu traumatycznych przeżyciach. Neuropsycholog zżyje się z małą pacjentką. Czy przekroczy lekarskie uprawnienia? Wanda i Gerard będą starali się odbudować swoje małżeństwo, ale na zupełnie innych zasadach. Dagmara wyczuwa szansę na rozwój swojej kariery. Po nominacji Artmana na ordynatora liczy na awans. Natomiast nad związkiem Olgi i Agnieszki pojawiają się czarne chmury…

W nowym sezonie powrócą znani i lubiani bohaterowie. Na ekranie pojawią się również Jan Englert, Helena Englert i Weronika Rosati. Do obsady serialu dołączy Maciej Stuhr.

Diagnoza – ile odcinków?

Pierwszy, drugi, trzeci i czwarty sezon „Diagnozy” mają po trzynaście odcinków, których długość trwania to ok. 40 minut. Premiera pierwszego odcinka pierwszej serii miała miejsce jesienią 2017, drugiej - wiosną 2018, trzeciej - jesienią 2018, a  czwartej wiosną 2019 na antenie TVN. „Diagnoza” została nagrodzona Telekamerą, Srebrnym Globem na World Media Festival 2018. Otrzymała nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018.

Diagnoza – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Diagnozy” obejrzysz online na player.pl.

Diagnoza – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „Diagnozy” obejrzysz we wtorki o 21:30 na antenie TVN.