Diagnoza

sezon 4 odcinek 11

Diagnoza 4

Michał jest po operacji przeszczepu skóry na poparzonej ręce, który przyjął się dobrze jednak czeka go trudna rehabilitacja - nie ma pewności, czy kiedykolwiek będzie mógł znów operować. Tomasz sugeruje bratu, że powinien dać sobie z Anną spokój.

Oglądaj online premierowe odcinki czwartego sezonu w player.pl także w 4K!

Diagnoza – streszczenie odcinka

Michał jest po operacji przeszczepu skóry na poparzonej ręce – na razie przyjął się dobrze, ale lekarza czeka jednak trudna rehabilitacja. Nie ma pewności, czy kiedykolwiek będzie mógł znów operować. Tomasz sugeruje bratu, że powinien dać sobie z Anną spokój. To przez nią jest w szpitalu. Tyle mu zarzucała, a tak naprawdę ponosi winę za wszystko, co mu się przydarzyło.

Anna idzie do Michała, kiedy ten jest w sali sam. Ich rozmowa nie klei się od początku – obydwoje wiedzą, że stoi przed nimi odpowiedź na najważniejsze pytanie. Co z nimi dalej będzie? Anna chce, żeby spróbowali jeszcze raz. Od nowa. Michał bardzo by tego chciał, ale czy uda mu się wrócić do codzienności po tych wszystkich wydarzeniach?  Wkrótce po rozmowie Wolski wypisuje się ze szpitala na własne żądanie.

Artman zostaje wezwany na przesłuchanie. Prokurator i Oficer CBŚP informują go, że w idealnie wyczyszczonym domu Bogny znaleziono jego odciski. Artman kupuje telefon na kartę. Po powrocie do szpitala próbuje dodzwonić się do Bogny…

W Rybniku wciąż trwa śledztwo w sprawie nielegalnego składowania toksyn i morderstwa Szymona Brocka. Zatrzymano Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska w Urzędzie Powiatowym, Jacka Wolaka. Sadzik bardzo przeżywa śmierć brata. Od tygodnia siedzi w jego przyczepie i z nikim się nie kontaktuje. Rozmawia tylko z Szymonem, tak jakby żył i siedział naprzeciwko niego. Marzena jest bardzo zaniepokojona jego stanem. Przerażona obserwuje poczynania męża i próbuje sprawić, by wrócił do żywych. Tak samo jak Wanda i Gerard, którzy z uwagi na okoliczności postanawiają przesunąć datę ślubu.

Marta jest w trakcie wybierania ośrodka, w którym chce przeprowadzić proces adopcyjny Leny. Prokurator sugeruje jej, że wszystko przebiegłoby szybciej i sprawniej, gdyby była w związku.

Strażnik Więzienny przynosi Olivierowi książki, na które mężczyzna bardzo czekał. W grzbiecie książki ukryte są tabletki. Krynicki mdleje w celi, wymiotuje. Jego stan wydaje się być ciężki. Przyjeżdża karetka, której ratownik decyduje, że Olivier trafi do szpitala w Rybniku. Czy taki był plan byłego biznesmena? Kiedy dociera na SOR pacjenta przejmuje Anna…

Diagnoza – nowy sezon

W czwartym sezonie Jan Artman, który został ordynatorem oddziału chirurgii, będzie się zmagał z mroczną przeszłością i zbrodnią, której się dopuścił. Czy dosięgnie go zemsta Bogny, czy jednak przebiegły lekarz uniknie konsekwencji swoich czynów? Do personelu rybnickiego szpitala dołączy Szymon Brock. W rolę nowego lekarza wcieli się Maciej Stuhr („Planeta Singli”, „Listy do M.”). Uznany pediatra oraz toksykolog, ale przede wszystkim wolny duch i ekolog żyjący w zgodzie z naturą robi potężne wrażenie. Jedynie Piotr Sadzik podchodzi do niego z dystansem. W tym czasie partner Leśniewskiej, Michał, coraz bardziej popada w uzależnienie od leków…

W kolejnych odcinkach do gabinetu Marty trafi dziewczynka po wielu traumatycznych przeżyciach. Neuropsycholog zżyje się z małą pacjentką. Czy przekroczy lekarskie uprawnienia? Wanda i Gerard będą starali się odbudować swoje małżeństwo, ale na zupełnie innych zasadach. Dagmara wyczuwa szansę na rozwój swojej kariery. Po nominacji Artmana na ordynatora liczy na awans. Natomiast nad związkiem Olgi i Agnieszki pojawiają się czarne chmury…

W nowym sezonie powrócą znani i lubiani bohaterowie. Na ekranie pojawią się również Jan Englert, Helena Englert i Weronika Rosati. Do obsady serialu dołączy Maciej Stuhr.

Diagnoza – ile odcinków?

Pierwszy, drugi, trzeci i czwarty sezon „Diagnozy” mają po trzynaście odcinków, których długość trwania to ok. 40 minut. Premiera pierwszego odcinka pierwszej serii miała miejsce jesienią 2017, drugiej - wiosną 2018, trzeciej - jesienią 2018, a  czwartej wiosną 2019 na antenie TVN. „Diagnoza” została nagrodzona Telekamerą, Srebrnym Globem na World Media Festival 2018. Otrzymała nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018.

Diagnoza – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Diagnozy” obejrzysz online na player.pl.

Diagnoza – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „Diagnozy” obejrzysz we wtorki o 21:30 na antenie TVN.