Chyłka

sezon 2 odcinek 6

Chyłka-Kasacja

Kordian odczytuje w zegarku z GPS-em zapis trasy do posiadłości Siwowłosego. Chyłka bezzwłocznie powiadamia Szczerbińskiego, który organizuje akcję odbicia zakładników.

Oglądaj online premierowe odcinki drugiego sezonu w player.pl także w 4K!

Chyłka-Kasacja - streszczenie odcinka

Traumatyczne przeżycia utwierdzają Magdę w przekonaniu, że muszą z Darią trzymać się z dala od Joanny. Po akcji policyjnej prawnicy postanawiają zapewnić Langerowi dodatkową ochronę. Przeglądając zapisy z kamer z aresztu zauważają coś dziwnego w zachowaniu swojego klienta.

Podczas rozprawy kasacyjnej Chyłka jest skupiona i zdenerwowana, nie prowokuje nikogo. Kordian pierwszy raz widzi ją w takim stanie. Kasacja formalnie ma na celu sprawdzenie czy nie było rażących błędów podczas poprzednich postępowań. Czy prawnikom uda się wreszcie doprowadzić do uniewinnienia młodego Langera?

Chyłka-Kasacja - streszczenie 2. sezonu

Tym razem prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). U boku patronki stanie jej aplikant - Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy prawnikom uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić im w odkryciu prawdy?

Chyłka-Kasacja - obsada

W obsadzie znaleźli się ponownie Magdalena Cielecka ("Bell Epoque"), Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski ("Lekarze", "Magda M."), Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski ("Odwróceni. Ojcowie i córki") i Jakub Gierszał. W drugim sezonie dołączą do nich: Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.

Chyłka-Kasacja - ekranizacja prozy

Serial Łukasza Palkowskiego, to druga ekranizacja prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku. Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon został wyprodukowany specjalnie z myślą o platformie player.

Chyłka-Kasacja - gdzie oglądać

Pierwszy oraz drugi sezon serialu "Chyłka" oglądaj na platformie VOD player.pl.