Chyłka

sezon 2 odcinek 5

Chyłka-Kasacja

Kordian informuje Chyłkę, że kasacja przepadła. Wymyśla historyjkę o kolejnym napadzie. Prawniczka wyrzuca go z gabinetu.  Kilka dni później Zordon znajduje na biurku wniosek o zmianę patrona.

Oglądaj online premierowe odcinki drugiego sezonu w player.pl także w 4K!

Chyłka-Kasacja - streszczenie odcinka

Tymczasem Chyłka i McVay odwiedzają Langera. Harry chce wiedzieć kto stoi za pobiciem Kordiana i komu zależy na zablokowaniu  kasacji. Oskarżony odmawia współpracy, nie ufa prawnikowi. Nalega na powrót Kordiana. McVay doprowadza więc do spotkania Chyłki z Oryńskim, chce ich pogodzić. Czy Chyłka zdoła ponownie zaufać Kordianowi?

Podczas kolejnej wizyty Langer zwierza się, że dłużej nie wytrzyma w więzieniu. Jest roztrzęsiony. Błaga o pomoc. Przecież gdzieś muszą być dowody jego niewinności. Tymczasem kolejni świadkowie wycofują swoje zeznania.

Chyłka-Kasacja - streszczenie 2. sezonu

Tym razem prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). U boku patronki stanie jej aplikant - Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy prawnikom uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić im w odkryciu prawdy?

Chyłka-Kasacja - obsada

W obsadzie znaleźli się ponownie Magdalena Cielecka ("Bell Epoque"), Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski ("Lekarze", "Magda M."), Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski ("Odwróceni. Ojcowie i córki") i Jakub Gierszał. W drugim sezonie dołączą do nich: Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.

Chyłka-Kasacja - ekranizacja prozy

Serial Łukasza Palkowskiego, to druga ekranizacja prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku. Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon został wyprodukowany specjalnie z myślą o platformie player.

Chyłka-Kasacja - gdzie oglądać

Pierwszy oraz drugi sezon serialu "Chyłka" oglądaj na platformie VOD player.pl