Chyłka

sezon 1 odcinek 3

Chyłka-Zaginięcie

Trwa rozprawa, w której Szlezyngerowie zasiadają na ławie oskarżonych. Zeznania Jacka Satanowskiego (Maciej Mikołajczyk) potwierdzają teorię prokuratora o winie rodziców. Chyłka, by ratować klientów, próbuje podważyć profesjonalizm sierżanta.

Chyłka-Zaginięcie - streszczenie

Między Chyłką i Angeliką dochodzi do kłótni. Prawniczka jest wściekła, bo Szlezyngierowie podczas składania zeznań nie stosują się do jej zaleceń. Chyłka po raz kolejny zapewnia, że nie ma dla niej znaczenia fakt, czy klienci są niewinni. Najważniejsza jest wygrana w procesie.

W wyniku nowego odkrycia prawnicy docierają do szajki przemytników papierosów, która może mieć związek z porwaniem dziecka. Zordon wyrusza ich śladem. Z odległości ubezpiecza go Chyłka. Czy obrońcy zdają sobie sprawę z czyhających niebezpieczeństw?

Chyłka-Zaginięcie - obsada

W obsadzie serialu, oprócz Magdaleny Cieleckiej, znaleźli się także: Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski,  Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał.

Chyłka-Zaginięcie - ekranizacja prozy

Serial Łukasza Palkowskiego, to pierwsza ekranizacja prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku. Nowy serial, produkowany specjalnie z myślą o platformie player, przedstawia wydarzenia z drugiego tomu serii o Joannie Chyłce. Jest to historia prawniczo-kryminalna, która angażuje widzów już od pierwszego odcinka.

Chyłka-Zaginięcie - gdzie oglądać

Nowy serial kryminalny "Chyłka-Zaginięcie" oglądaj na antenie TVN, a także w player.pl. Premiera w każdą sobotę o godz. 20.00. Oglądaj także w 4K!