Brzydula

sezon 2 odcinek 88

Brzydula 2 4K

Przerażona Ula wybiega z kancelarii Fica i wsiada do samochodu, który śledził ją i Violettę. Na miejscu pasażera jest już Marek, który prowadzi rozmowy z ministrem! Polityk prosi Dobrzańskich, żeby przekazali wiadomość dla pani Hu!

Bożenka nie może dostać się do mieszkania Adama. Puka więc do sąsiadki z prośbą, żeby dała jej zapasowe klucze. Kiedy kobieta zamyka jej drzwi przed nosem, Bożenka wzywa posiłki – policję!
Dobrzańscy przekazują Violetcie wiadomość od ministra. W międzyczasie dzwoni do niej Gośka. Jest w beznadziejnej sytuacji i błaga koleżankę o pomoc.

Paulina chce, żeby Francesco opuścił ich mieszanie. Aleks nie rozumie jej decyzji. Siostra mówi mu, co odkryła w rzeczach Włocha. Wkrótce Francesco dziękuje za gościnę i opuszcza dom Febo.

Adam otwiera kurierowi. Nagle słyszy głos Bożenki, która robi mu wyrzuty. Chcąc uspokoić dziewczynę, Turek zabiera ją do mieszkania.

Dobrzańscy liczą, że Gośka złoży zeznania obciążające Hu. Fic uzmysławia wszystkim, że biznesmen jest już poza Polską, a wraz z nim szansa na połowę majątku. Violetta dostaje zapaści. Czuje się bardzo… nie bogata. Myśli nawet, jak odzyskać względy męża. Tymczasem Ula uspokaja ją i oznajmia, że jeszcze nie wszystko stracone… Na jaki pomysł wpadła Dobrzańska?

Rozwścieczona Bożenka chce wiedzieć, co zażył Turek. Adam przekonuje ją, że jedyne, co zrobił – to podjął decyzję, która odmieni jego życie. Jak zareaguje Bożenka? Zachęca też dziewczynę, żeby szukała szczęścia poza F&D, które chyli się ku upadkowi. Ania dopinguje ją w tym pomyśle.

Wkrótce żona Maćka odbiera telefon od Uli z zaskakującą propozycją!

Marek jest pod wrażeniem działań Uli. Widzi, że z jej pomocą, F&D ma szansę wyjść na prostą. Powoli uświadamia sobie, że jego pomoc nie jest już dłużej potrzebna – ani w firmie, ani w domu! Tymczasem jego żona wpada na kolejny pomysł! W tym celu spotyka się ze swoimi przyjaciółmi – pracownikami.

Paulina stresuje się przed rozpoczęciem pracy w firmie. Nie ma pojęcia, skąd wziąć pieniądze na pomysły Uli. Aleks radzi jej, żeby nie angażowała się, przewodziła wizji, a nie martwiła się o finanse. To należy do autorów planu kryzysowego!

Sebastian rozmawia z Markiem o Uli. Zachęca go, żeby ratował swoje małżeństwo. Dla niego jednak najważniejsze są na ten moment dzieci.

 

Odkryj magię obrazu w najnowocześniejszej technologii Ultra HD! Oglądaj odcinek w najwyższej jakości - 4K. Pamiętaj, że ay móc w pełni korzystać z jakości Ultra HD, musisz posiadać urządzenie obsługujące ten format obrazu oraz najwyższą jakość łącza internetowego.

BrzydUla - opis serialu

Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze… żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną.Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie…

Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki – Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia.

Pewnego dnia los przecina drogi Marka i dawnej sekretarki, Violetty Kubasińskiej. Okazuje się, że ostatnie lata były dla niej bardzo szczodre. Spełniła swoje największe marzenie o sławie oraz bogactwie i została… cesarzową. Co prawda skarpet frotte, ale zawsze cesarzową! Teraz w myśl reguły: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom, wyciąga do Marka pomocną dłoń, proponując mu iście „diamentowy interes”…

W wyniku różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu do F&D. Na miejscu czekają na nią starzy znajomi – przyjaciółki: Ala, Iza i Ela, przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian oraz nowy król finansów, Adam. Wraz z Ulą w firmie pojawia się także nowa „brzydula”. To Bożenka – niezbyt atrakcyjna, ale piekielnie bystra i zaradna kuzynka Maćka. Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów – Sławo & Miro.

Tęsknota za dziećmi, piękne kobiety, atrakcyjni mężczyźni, korporacyjne rozgrywki, które Ula zastaje w firmie sprawiają, że czuje się zagubiona. Znowu jest brzydulą w F&D, która próbuje odnaleźć swoje dawne miejsce. Jest jednak coś, co przez lata się zmieniło – w przeciwieństwie do dawnej Uli, obecna ma pewność siebie, poczucie własnej wartości i  przekonanie, że wszystko się ułoży. No bo dlaczego by nie?!

Wzruszająca, zarażająca optymizmem, prawdziwa, ale też zabawna i z przymrużeniem oka. Taką „Brzydulę” Polacy pokochali ponad 10 lat temu. I taka też wraca do nich tej jesieni!

BrzydUla – Telekamery Tele Tygodnia 2021

Produkcja została nominowana w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia w kategorii „Serial”.

BrzydUla - obsada

W obsadzie znaleźli się Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Krzysztof Czeczot, Łukasz Simlat, Piotr Rogucki, Rafał Mohr, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Karol Pocheć, Dominika Kluźniak i inni.

BrzydUla - gdzie obejrzeć

Odcinki zobaczysz na antenie TVN7, TVN oraz platformie VOD Player.pl