Brzydula

sezon 2 odcinek 86

Brzydula 2 4K

Ula od rana odsłuchuje nagrania Violetty. Słowa koleżanki trafiają w Marka.

Skacowana Paula próbuje dojść do siebie po wieczornej uczcie. Aleks nie ma dla niej za grosz współczucia. Jest wściekły na siostrę, że mówiła przy Francesco o interesach Febo. Obecność gościa w domu stresuje Aleksa.

Yu Tian przygotowuje Gośkę do jej zadania – w ministerstwie. Kiedy zwycięzca przetargu zostanie ogłoszony, ma iść i podpisać umowę jako Violetta Hu. Poznachowską w ostatniej chwili oblatuje strach! Czy ma on swoją cenę?

Paulina jest podejrzliwa wobec Aleksa i Francesco. Chce wiedzieć, dlaczego brat tak nerwowo się zachowuje w obecności przyjaciela z Włoch. Wypytuje go o ich wspólne interesy. Febo jest bardzo tajemniczy. Nic nie mówi wprost… Czy grożą mu kłopoty? Aleks zabiera Francesco do F&D, gdzie przedstawia go Adamowi. Chcą rozejrzeć się po firmie. Wizyta gościa z Sycylii wzmaga paranoję Turka. Dyrektor finansowy podejmuje życiową decyzję.

Ula w obecności Sebastiana i Daniela w dalszym ciągu wysłuchuje zapisu rozmowy Violetty z Gośką. Jedno z wyznań kobiety intryguje Olszańskiego.

W obliczu nadchodzących zmian Adam odbywa z Bożenką szczerą rozmowę, która rozwiewa wszystkie jego wątpliwości! Następnie odbywa rozmowę ze swoimi pracownicami – żegna się z nimi! Przekazuje swoje hasła do komputera i klucz do gabinetu zaufanej osobie. Księgowe podejrzewają, że dyrektor chce skończyć ze sobą. Bożenka bagatelizuje ich obawy. Tymczasem Adam idzie do swojego gabinetu i się pakuje.

Władek dzwoni do Marka. Zdaje mu raport ze swojej misji. Dobrzańscy natychmiast jadą po Violettę.

Pod nieobecność brata Paulina przeszukuje torbę Francesco. Co w niej znajdzie?

W ministerstwie Yu Tian i Gośka czekają na wynik przetargu. Nagle na horyzoncie pojawiają się Ula, Marek i prawdziwa pani Hu!

 

Odkryj magię obrazu w najnowocześniejszej technologii Ultra HD! Oglądaj odcinek w najwyższej jakości - 4K. Pamiętaj, że ay móc w pełni korzystać z jakości Ultra HD, musisz posiadać urządzenie obsługujące ten format obrazu oraz najwyższą jakość łącza internetowego.

BrzydUla - opis serialu

Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze… żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną.Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie…

Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki – Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia.

Pewnego dnia los przecina drogi Marka i dawnej sekretarki, Violetty Kubasińskiej. Okazuje się, że ostatnie lata były dla niej bardzo szczodre. Spełniła swoje największe marzenie o sławie oraz bogactwie i została… cesarzową. Co prawda skarpet frotte, ale zawsze cesarzową! Teraz w myśl reguły: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom, wyciąga do Marka pomocną dłoń, proponując mu iście „diamentowy interes”…

W wyniku różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu do F&D. Na miejscu czekają na nią starzy znajomi – przyjaciółki: Ala, Iza i Ela, przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian oraz nowy król finansów, Adam. Wraz z Ulą w firmie pojawia się także nowa „brzydula”. To Bożenka – niezbyt atrakcyjna, ale piekielnie bystra i zaradna kuzynka Maćka. Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów – Sławo & Miro.

Tęsknota za dziećmi, piękne kobiety, atrakcyjni mężczyźni, korporacyjne rozgrywki, które Ula zastaje w firmie sprawiają, że czuje się zagubiona. Znowu jest brzydulą w F&D, która próbuje odnaleźć swoje dawne miejsce. Jest jednak coś, co przez lata się zmieniło – w przeciwieństwie do dawnej Uli, obecna ma pewność siebie, poczucie własnej wartości i  przekonanie, że wszystko się ułoży. No bo dlaczego by nie?!

Wzruszająca, zarażająca optymizmem, prawdziwa, ale też zabawna i z przymrużeniem oka. Taką „Brzydulę” Polacy pokochali ponad 10 lat temu. I taka też wraca do nich tej jesieni!

BrzydUla – Telekamery Tele Tygodnia 2021

Produkcja została nominowana w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia w kategorii „Serial”.

BrzydUla - obsada

W obsadzie znaleźli się Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Krzysztof Czeczot, Łukasz Simlat, Piotr Rogucki, Rafał Mohr, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Karol Pocheć, Dominika Kluźniak i inni.

BrzydUla - gdzie obejrzeć

Odcinki zobaczysz na antenie TVN7, TVN oraz platformie VOD Player.pl