Brzydula

sezon 2 odcinek 81

Brzydula 2 4K

W F&D Bożenka wpada na Aleksa w windzie. Dochodzi do awarii. Dziewczyna korzysta z okazji, żeby zapunktować u prezesa i przedstawić się w samych superlatywach. Czy się uda?

Violetta wyprowadza się z mieszkania Sebastiana. Marek obawia się, że koleżanka znowu zapadnie się pod ziemię. Ma pretensje do kumpla, że nie spełniał jej zachcianek. Tymczasem on ma już serdecznie dosyć sióstr Kubasińskich. Obiecuje jednak nie spuszczać Violi z oka, pod jednym warunkiem!

Ala źle przyjmuje wiadomość o rozstaniu Uli i Marka.

Angelica rozgaszcza się w gabinecie Sebastiana. Mężczyzna próbuje dowiedzieć się od niej, gdzie zatrzymała się Violetta. Młodsza Kubasińka przybywa z odsieczą. Ale czy skuteczną?

Aleks idzie na spotkanie z Markiem. W gabinecie zastaje Nadię. Kobieta proponuje, żeby zażegnali konflikt w pracy i rozpoczęli nowy rozdział. Odpowiedź Aleksa nie jest jednak taka, na jaką liczyła… W rezultacie podejmuje ważną decyzję, o której informuje zszokowanego Marka!

Adam spotyka Bożenkę na korytarzu. Próbuje z nią rozmawiać, ale dziewczyna jest chłodna i oschła. Podczas rozmowy pada słowo „konsekwncje”, które mrozi Turka.

Angelica spotyka się z Violettą. Wypytuje Violę o jej stosunek do Sebastiana… Jej słowa ścinają Violę z nóg.

Paulina zapoznaje się z dokumentami F&D. Ma nadzieję, że brat pomoże opracować jej nową strategię. Tymczasem on woli deptać po piętach Dobrzańskich. W tej sytuacji Paulina stawia go do pionu!

Ula zgadza się spotkać z Arturem. Rozmawiają o jej wynikach. Przyjaciel radzi, żeby zatroszczyła się o swoje zdrowie. Nagle przerywa im telefon od Marka…

Odkryj magię obrazu w najnowocześniejszej technologii Ultra HD! Oglądaj odcinek w najwyższej jakości - 4K. Pamiętaj, że ay móc w pełni korzystać z jakości Ultra HD, musisz posiadać urządzenie obsługujące ten format obrazu oraz najwyższą jakość łącza internetowego.

BrzydUla - opis serialu

Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze… żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną.Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie…

Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki – Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia.

Pewnego dnia los przecina drogi Marka i dawnej sekretarki, Violetty Kubasińskiej. Okazuje się, że ostatnie lata były dla niej bardzo szczodre. Spełniła swoje największe marzenie o sławie oraz bogactwie i została… cesarzową. Co prawda skarpet frotte, ale zawsze cesarzową! Teraz w myśl reguły: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom, wyciąga do Marka pomocną dłoń, proponując mu iście „diamentowy interes”…

W wyniku różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu do F&D. Na miejscu czekają na nią starzy znajomi – przyjaciółki: Ala, Iza i Ela, przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian oraz nowy król finansów, Adam. Wraz z Ulą w firmie pojawia się także nowa „brzydula”. To Bożenka – niezbyt atrakcyjna, ale piekielnie bystra i zaradna kuzynka Maćka. Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów – Sławo & Miro.

Tęsknota za dziećmi, piękne kobiety, atrakcyjni mężczyźni, korporacyjne rozgrywki, które Ula zastaje w firmie sprawiają, że czuje się zagubiona. Znowu jest brzydulą w F&D, która próbuje odnaleźć swoje dawne miejsce. Jest jednak coś, co przez lata się zmieniło – w przeciwieństwie do dawnej Uli, obecna ma pewność siebie, poczucie własnej wartości i  przekonanie, że wszystko się ułoży. No bo dlaczego by nie?!

Wzruszająca, zarażająca optymizmem, prawdziwa, ale też zabawna i z przymrużeniem oka. Taką „Brzydulę” Polacy pokochali ponad 10 lat temu. I taka też wraca do nich tej jesieni!

BrzydUla – Telekamery Tele Tygodnia 2021

Produkcja została nominowana w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia w kategorii „Serial”.

BrzydUla - obsada

W obsadzie znaleźli się Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Krzysztof Czeczot, Łukasz Simlat, Piotr Rogucki, Rafał Mohr, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Karol Pocheć, Dominika Kluźniak i inni.

BrzydUla - gdzie obejrzeć

Odcinki zobaczysz na antenie TVN7, TVN oraz platformie VOD Player.pl