Bo to grzech

Opowieść o miłości, życiu i stracie autorstwa Russella T. Daviesa. Serial koncentruje się na historiach przyjaźni i miłości widzianych oczami trzech młodych gejów rozpoczynających nowe życie w Londynie, w dobie kryzysu AIDS w latach 80.

Bo to grzech - opis

Ritchie (Olly Alexander), Roscoe (Omari Douglas) oraz Colin (Callum Scott Howells) zaczynają życie od nowa w Londynie. Z początku obcy sobie młodzi geje i ich przyjaciółka Jill (Lydia West) szybko stają się sobie bliscy i wspólnie przeżywają liczne wzloty i upadki. Rośnie jednak liczba zakażeń nowym wirusem i wkrótce ich życie zostaje wystawione na próbę, jakiej się nigdy nie spodziewali. Bohaterowie dorastają w cieniu AIDS. Są zdeterminowani, by żyć i kochać intensywniej niż kiedykolwiek.

Bo to grzech - twórcy

Historia o miłości, życiu i stracie podczas kryzysu AIDS w latach 80. Autorem scenariusza jest wielokrotnie nagradzany Russell T. Davies (Rok za rokiem). Za reżyserię odpowiadał Peter Hoar (Doktor Who).

Bo to grzech - obsada

W rolach głównych w serialu występują: Olly Alexander (wokalista zespołu Years & Years), Omari Douglas, Callum Scott Howells, Lydia West (Rok za rokiem) oraz Nathaniel Curtis. W pozostałych rolach zobaczymy Keeley Hawes (Durrellowie), Shauna Dooley’a (Gentleman Jack), Neila Patricka Harrisa (Jak poznałem waszą matkę), Stephena Fry’a (Kości) i Tracy Ann Oberman (After Life).

Bo to grzech - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Bo to grzech, sezon 1, odcinek 5 Bo to grzech, sezon 1, odcinek 4 Bo to grzech, sezon 1, odcinek 3 Bo to grzech, sezon 1, odcinek 2 Bo to grzech, sezon 1, odcinek 1