Belle Epoque

Belle Epoque” to zderzenie dwóch różnych światów. Miłości, namiętności i piękna epoki z brutalnymi zbrodniami, które na początku XX wieku wstrząsnęły mieszkańcami Krakowa. Jedno z okrutnych morderstw sprowadza do miasta Jana Edigeya-Koryckiego (Paweł Małaszyński), głównego bohatera serialu. Dla mieszkańców to persona non grata – zabójca jednego z krakowskich arystokratów. Czy Jan rzeczywiście jest winny? Jakie mroczne sekrety skrywa Belle Epoque i czy piękno tej epoki to tylko legenda?

„Belle Epoque” to nie tylko inspirowany faktami i trzymający w napięciu kryminał, ale także niezapomniana podróż do jednego z najpiękniejszych okresów. Zanim na planie serialu padł pierwszy klaps, przez blisko dwa lata dokumentowano epokę. Przejrzano aż 10 000 zdjęć, aby w pełni odtworzyć klimat tamtych czasów. Jedną z największych atrakcji produkcji są unikalne stroje, które przygotowano dla blisko 200 aktorów i ponad 2000 statystów. Bogato zdobione suknie, fraki i inne stroje  sprowadzono  m.in. z największej wypożyczalni na świecie – londyńskiego Angels. To właśnie stamtąd pochodzą  kostiumy, które wykorzystywano także w takich produkcjach jak „Gra o Tron”, „Wielki Gatsby” czy „Grand Budapest Hotel”.

Zapraszamy na:

http://belleepoque.tvn.pl/

Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
nowy serial w TVN, nowy serial z Cielecką, nowy serial z Małaszyńskim, nowy serial TVN w 2017 roku, serial kostiumowy w TVN, pierwszy serial kostiumowy w TVN
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Belle Epoque”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty