19 +

odcinek 501

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00.

Już pełnoletni, ale głowa jeszcze pełna marzeń, a serce rwie się do szaleństwa. Bohaterowie serialu „19+” każdego dnia mierzą się z tym, co przynosi los. Tej wiosny zobaczymy nowe odcinki, a w nich kolejne perypetie paczki przyjaciół. Czy uda im się znaleźć miłość, zrealizować marzenia i pasje, a ich przyjaźń przetrwa trudne chwile i zawirowania?

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

W życiu Arka i Lucy nie zabraknie dramatycznych chwil. Po tym, jak chłopak dowiedział się, że jest bezpłodny, zdenerwowany wsiadł do samochodu i stracił panowanie nad kierownicą. W szpitalu, do którego trafił, lekarze walczą o jego życie. Dla Lucy świat na chwilę zatrzymał się, dziewczyna jest przerażona, że jej ukochany umrze. W tych ciężkich chwilach para może liczyć na przyjaciół. Na oddziale próbują podnieść dziewczynę na duchu.

Tymczasem w życiu Sary pojawi się szansa na miłość. W Scarface były właściciel pubu będzie walczył o uczucie dziewczyny, jednak tajemnica, którą skrywa, może stanąć na przeszkodzie tej relacji. Czy oboje dadzą sobie szansę na szczęście?

Pasja Krzyśka do muzyki rozwija się, a jego zespół dostanie szansę na współpracę z producentem muzycznym. Niestety, okaże się, że mężczyzna nie ma zamiaru pomagać młodym. W oko wpadła mu Monika i to z jej powodu zainteresował się grupą. Jak ta sytuacja wpłynie na związek Moniki i Krzyśka, przekonamy się już wiosną.

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na platformie VOD player.pl. Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do piątku o godz. 19:00.