19 +

odcinek 477

19 +

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00.

Irek przejmuje się tym, że Marta jest na niego obrażona, ale ma dla niej dobrą wiadomość – bilans pubu za ostatni miesiąc wyszedł wyjątkowo dobrze. To dodaje mu odwagi, żeby odwiedzić ją w domu i przeprosić za kłamstwo. Jest tak podekscytowany rekordowym bilansem, że przekonuje szefową, żeby dała mu premię. Za te pieniądze zamierza kupić Iwonie prezent, ponieważ zbliżają się jej urodziny. Przy wyborze niespodzianki prosi o pomoc Zuzę.
Tymczasem Konrad, mimo, że nie ma zamiaru wiązać się z Doris, to wciąż się  z nią spotyka. Nie widzi, że dziewczyna nim manipuluje. Poza tym Doris doprowadza wszystkich do szału, Krzysiek i Kacper wprost żądają od Konrada, żeby się otrząsnął i skończył z nią znajomość. W końcu Monika każe bratu wybierać – albo Dorota, albo ona. Konrad wybiera Monikę, a Dorota jest tak zdenerwowana, że spada ze schodów…. Monika jest pewna, że wypadek to kolejna sztuczka.

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.