19 +

odcinek 475

19 +

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00.

Marta proponuje Meli nawiązanie współpracy z jej znajomym, który poszukuje influencerów. Umawia dziewczynę na spotkanie w Scafrace. Dominika również postanawia zaprezentować się mężczyźnie, bo też chce zostać influencerką. Mela jest wściekła, bo Dominika zamierza odebrać jej angaż.
Tymczasem Lena naciska na Filipa, aby sprzedał zabytkowe auto, które odziedziczył po zmarłym wujku. W sprzedaży samochodu ma pomóc Filipowi ojciec Arka. Mężczyzna przekonuje chłopaka, że powinien pozbyć się auta, bo jego remont byłby bardzo kosztowny. Filip nie jest do końca zdecydowany, bo samochód bardzo mu się podoba i ma dla niego wartość sentymentalną. Jednocześnie Lucy uważa, że Lena za bardzo naciska na Filipa… Wkrótce okazuje się, że Lena bez porozumienia z ukochanym wysłała jego cv do firmy poszukującej pracowników. Filip ma już dość tego, że Lena o wszystkim za niego decyduje…

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.